ПОНАД ТИСЯЧУ ЗАЯВ У ЧЕРВНІ: ЗВІТУЄ ПОЛІЦІЯ.

Результати оперативно-розшукової діяльності органів поліції за червень у Новій Каховці озвучив заступник начальника Новокаховського відділу Національної поліції України Сергій Стадник.

На апаратній нараді він повідомив: за вказаний період поліцейськими вжито заходи забезпечення законних прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань, боротьбу зі злочинністю, охорону публічного порядку.

Згідно статистичних даних, за червень до поліції надійшло 1 110 заяв та повідомлень, з них 175 – з ознаками кримінальних правопорушень та 935 – без таких ознак. За звітній період скоєно: 3 – особливо тяжкі злочини, 17 – тяжкі злочини (1 розкрито), 125 – середньої тяжкості (37 розкрито), 30 – невеликої тяжкості (3 розкрито). Всього за червень розкрито 58 злочинів: 38 крадіжок, 2 ДТП, 3 випадки зберігання наркотиків, 12 – пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, 1 тілесне ушкодження, 2 проникнення до житла.

10 червня було затримано особу, яка вчиняла угон мопедів та перебувала у розшуку. 22 червня – затримано особу, яка перебувала у розшуку з 2017 року за квартирні крадіжки та шахрайства. Дана особа переховувалася у Києві.

За червень складено 288 протоколів про адміністративні правопорушення. Серед них: 2 – за зберігання наркотичних речовин, 25 – дрібне хуліганство, 11 – домашнє насильство, 7 – розпивання алкоголю в громадських місцях, 17 – порушення правил адміннагляду, 5 – порушення благоустрою міста, 7 – невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей, 3 – доведення неповнолітнього до сп’яніння, 6 – порушення правил дорожнього руху, 11 – водіння напідпитку, 34 – куріння у забороненому місці, 1 – порушення строків реєстрації холодної чи вогнепальної зброї.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.