Робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах

Один з головних напрямків діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради робота з сім’ями та дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Адже основна мета соціальних служб – не вилучати дитину з сім’ї, а подолати кризу та неблагополуччя у родині, надати батькам соціально-правову допомогу, допомогти їм виправитися і не допустити виходу дитини з сім’ї.

На контролі центру перебуває 39 родин (у них 62 дитини), які опинилися у складних життєвих обставинах. Починаючи з червня місяця даним родинам приділяється більше уваги, адже тривають літні канікули, у дітей з’явилося багато вільного часу, і доки батьки на роботі вони зостаються наодинці вдома.

Всі родини неодноразово відвідувалися за місцем проживання і в ході перевірок батькам дітей роз’яснено їх права та обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов для проживання, навчання, морального і фізичного розвитку. Основна увага зверталась на наявність у дитини окремого спального місця, місця для навчання та ігор, іграшок, одягу відповідно до сезону тощо.

Батьків попереджають про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, надають їм інформаційно-роз’яснювальні консультації. Діти таких родин потребують повсякденного контролю за їх життям та здоров’ям, а тісний взаємозв’язок фахівців центру зі спеціалістами служби у справах дітей, правоохоронними органами дає позитивний результат адже за цим всім стоїть життя дитини.

Директор міського центру

соціальних служб

для сім’ї, дітей, молоді                                                                                 Н.В. Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.