ЗМІНЕНО ФОРМИ ПОВІДОМЛЕНЬ ДАБІ, а також порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю

01.07.2019 року набрала чинності Постанова КМУ №367 від 27.03.2019 року «Деякі питання дерегуляції господарської діяльності», якою затверджено зміни до форм повідомлень ДАБІ про початок виконання підготовчих та будівельних робіт та декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, а також до порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю.

Вказані зміни пов’язані із затвердженням Порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.

З 01.07.2019 року суттєво скорочено строки розгляду та реєстрації наступних документів:

– реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, яке подано через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), становить 5 (п’ять) робочих днів (замість 30 (тридцяти) календарних днів, як це було раніше), а подане через електронний кабінет замовника — в день їх надходження;

-реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації (щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), та об’єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта), шляхом внесення до реєстру даних, зазначених у декларації, здійснюється автоматично у день її надходження.

НАГАДУЄМО: з липня 2018 року повідомлення про початок виконання будівельних робіт, які здійснюються на підставі будівельного паспорта, подані через електронну систему здійснення декларативних процедур у будівництві, реєструються в автоматичному режимі — без втручання посадових осіб. І їх реєстрація здійснюється в день надходження.

З 01.07.2019 року замість електронної системи здійснення декларативних процедур в будівництві буде запроваджено електронний кабінет замовника.

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.