«ЦЕЙ МАЙДАНЧИК – НЕ ВИПАДКОВІСТЬ»

Новий дитячий майданчик відкрили у Новій Каховці. На подвір’ї будинку по вулиці Зорге, 6 виріс сучасний ігровий комплекс для активного відпочинку дітлахів.

Затишний куточок з’явився завдяки підтримці міського керівництва та Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Урочистості по відкриттю провели надвечір, 18 липня. Молоді батьки, літні жіночки на ослінчиках, невгамовна дитяча гурба – стали свідками чергового оновлення.

Першим слово взяв міський голова Володимир Коваленко. «Цей майданчик – не випадковість, – розпочав керівник міста –  За ним буде футбольне поле, заасфальтовані проїзди. Ми зрозуміли, що соціальні потреби дітей і молоді слід наблизити до місця проживання. Тому з’явився цей майданчик… Може таким шляхом ми повернемо суспільству спокій, повагу, любов. Ми так живемо. Зранку йдемо, слухаємо пропозиції людей, а потім втілюємо їх у життя», – сказав Володимир Іванович. Він акцентував: міська влада також виділила кошти на обладнання інших майданчиків Нової Каховки.

Не в останню чергу поява майданчика стала можливою завдяки депутату міської ради Олені Михайловій, яка мешкає у цьому районі. Жінка звернулася до людей: «Я коли побачила вас сьогодні – мені перехопило подих. За 30 років мешканці нашого двору ніколи разом так не збиралися. Можете собі уявити, що приводом для цього стала така малість – дитячий майданчик. Хочу сказати велике спасибі місцевій владі, всім, хто допомагав. Але свята тільки починаються!», – запевнила сусідів жінка.

Одним з найщасливіших моментів у своєму житті назвала літній вечір четверга голова Громадської ради Лариса Житченко: «Я бачу стільки щасливих дітей, стільки радощів! Хочу подякувати батькам, міському голові, нашим депутатам, громадськості, членам громадської Ради. Всі ми разом сприяли тому, щоб це свято відбулося. Я вам бажаю щасливих днів, міцного здоров’я».

Гарний настрій присутнім створювали веселі аніматори, співачка Катерина Дядіова, чарівна ведуча Ольга Олійник. Порадували дітей також солодкими подарунками. І ось нарешті відбулася довгоочікувана для малечі подія – червона стрічка перерізана! Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, каруселі, гойдалки. І ще довго не вщухав дитячий сміх…

Але цей дитячий майданчик – не перший, і вже точно – не останній в місті. Протягом липня такі острівки розваг для дітей з’явилися в кількох дворах будинків у Новій Каховці – завдяки турботі міського голови Володимира Коваленка і депутатів міської ради.

Встановлено сучасний дитячий майданчик і в Центральній Основі! Жителі, а особливо малеча, щиро дякують ініціатору встановлення цього майданчика – депутату міської ради Олені Іщенко та  міському голові  Володимиру Коваленку, а також всім депутатам міської ради за втілення цієї ініціативи в життя!

В місті потурбувалися не лише про дітей, але й про дорослих.

Депутат міської ради Наталія Марченко, оперативно відреагувавши на звернення жителів нашого міста, подбала про встановлення нових лавочок біля дитячих майданчиків за адресами: вул. Горького, 36, вул. Горького, 38 та пр. Перемоги, 23.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.