ЗАХИСТИТИ МІСТО ВІД ВАНДАЛІВ!

Нещодавній акт вандалізму, скоєний на Дніпровському проспекті, не на жарт збурив громаду міста.

«Скульптурні композиції огорожі скинули приблизно о 4 ранку» – про це у соціальній мережі Фейсбук дописує один із учасників спільноти «Нова Каховка». «Злості не вистачає» – емоційно ділиться інша учасниця.

Ліквідовувати наслідки вандалізму довелося знову ж таки працівникам комунальних служб – вони вже відновили розтрощені архітектурні прикраси. Залишилося тільки їх побілити.

Ситуацію прокоментував директор КП «НК ЕКОСЕРВІС» Василь Нікулін: «Завалили з постаментів 5 малих архітектурних форм. Наразі, достеменно не відомо, хто це зробив. Відновлюємо вже не вперше. Цього разу на ці роботи витрачено близько 400 грн. – це вартість матеріалів і робота людей».

Працівники підприємства обурені: чи то горілка так комусь розум відібрала, чи свідомо на тверезу голову таке виробляють? Але якщо в людини є руки й ноги, та ще й сили, щоб таке робити – ТО КРАЩЕ НАПРАВТЕ СВОЇ СИЛИ НА КОРИСНІ СПРАВИ!

Працівники «Екосервісу» та й інші мешканці міста переконані: за такі розбишацькі витівки потрібно суворо карати! Тому не залишайтеся байдужими! Новокаховчани мають захистити місто від вандалів! Якщо ви знаєте, хто таким чином знущається над містом – телефонуйте до поліції за номером 102,  або до КП «Муніципальна охорона» – 9-08-08, група швидкого реагування – 050-997-52-11, 067-853-65-75.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.