ЩО ДОБРЕ ДЛЯ ДАЧНИКІВ – ТЕ ШЛЯХОВИКАМ БІДА!

Мова – про дощ. Рекордна кількість дощових днів у цьому році негативно вплинула на плани КП «Новокаховське ШЕУ» по ремонту доріг. Шляховики використовували кожну сонячну днину для того, щоб наздогнати відредагований дощем графік дорожніх робіт. І це їм вдалося!

Завершивши ремонти сільських доріг, шляховики на чолі з Анатолієм Гуртовим приступили до оновлення доріг міста. Вранці 25 липня техніка і працівники КП «НК ШЕУ» стелили асфальт по вул. Горького вздовж паркану міської поліклініки. Тим часом Анатолій Гуртовий розповів: «Ми почали ямковий ремонт внутрішньо квартальних доріг, і на даний момент завершили роботи в районі вулиць Букіна і Французької. Тепер перейшли на вул. Горького біля міської поліклініки. Зараз погода сприятлива і дозволяє роботи із тонким шаром асфальту. Тут знаходиться вузька частина дороги – стоїть вода, схилу немає, і тому місце дуже проблемне. На цьому відрізку вулиці Горького немає зливової каналізації, тому маємо зробити так, щоб вода стікала на вулицю Дружби».

Анатолій Гуртовий порадував мешканців міста: далі  шляховики розпочнуть  ремонт на вулицях Горького та Світлова, продовжать капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Дружби. Капітально відновлять дорогу по вул. Затишній. Не зупиняються майстри дорожніх робіт і тоді, коли дощить – робота є завжди! «Коли погода не дозволяє укладати асфальт – підіймаємо колодязі, ливневі решітки, замінюємо бордюрний камінь, проводимо  підготовчі роботи», – розповів Анатолій Гуртовий. І додав: для того, щоб у проведенні робіт не було зупинки, з міського бюджету підприємство отримує необхідні кошти. На черговій сесії буде розглянуто питання про виділення КП «НК ШЕУ» додаткових коштів на ремонт доріг у кварталах.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.