ДЯКУЙТЕ «ЕКОСЕРВІСУ» ЗА ЧИСТОТУ І ЗАТИШОК !

В будь-яку пору року місто має бути чистим  і охайним. Шкода, що пам’ятають про це не всі мешканці. Тому час від часу з’являються зламані деревця та лави, перевернуті урни, гори сміття, які дехто лінується донести до сміттєвих баків. Той, хто це робить, не поважає місто, в якому живе, і не цінує працю тих, хто щодня, в будь-яку погоду ліквідує наслідки природної стихії та людської  неохайності.

І мабуть не знає навіть, хто ці люди, які, як мурашки, щодня прибирають, вичищають, прикрашають наш спільний дім – Нову Каховку. Це працівники КП «Екосервіс» під керівництвом директора Василя Нікуліна. Саме вони висаджують та поливають в місті квіти та дерева, доглядають за парками і скверами, прибирають місто після багатолюдних свят та масового відпочинку мешканців і гостей міста під час вихідних, білять, фарбують, вивозять сміття, встановлюють нові лави, щоб у кожному куточку Нової Каховки було затишно і охайно.

Особливо напружена пора роботи для працівників «Екосервісу» влітку. Нині вони займаються оновленням парканів навколо будинків в історичній частині Нової Каховки. Метуть вулиці міста, звільняючи їх від піску та сміття. Рятують від спеки дерева та квіти.

Ми звикли бачити цих людей у помаранчевих жилетах, коли вони,  немов мурашки, щодня наводять лад в кожному куточку міста. Чистота і порядок в Новій Каховці – це справа їх невтомних рук. Пам’ятайте про це! Цінуйте їх працю! Дякуйте їм!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.