Найважче вступити було на «міжнародні» та медичні спеціальності

За інформацією освітнього порталу «Педагогічна преса» нинішньої вступної кампанії потрапити на бюджетні місця до вишів було найскладніше на «міжнародні» спеціальності, а також медичного спрямування.

 

Зокрема, на міжнародне право потрібно було набрати 194,25 бали, на міжнародні економічні відносини — 190,84 бали. З мінімальним відривом ідуть стоматологія (189,176) та політологія (189,125). На журналістику потрібно було 188,75 бала. Користувалась попитом також медична психологія — 186,9, культурологія, історія та археологія і публічне управління й адміністрування — 183,804.

Щоб пройти на бюджет, більш як 180 балів також знадобилося вступникам на «Право», «Інженерію програмного забезпечення», «Економіку», «Сферу обслуговування», низку спеціалізацій філології.

Порівняно з минулим роком у Топ-10 спеціальностей з найвищими прохідними балами з’явилися незначні зміни. Так, знизилися прохідні бали на «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Фармацію, промислову фармацію», які торік посідали четверту та дев’яту сходинки відповідно. Цього року прохідний бал на них менший ніж 180. Натомість піднялися в рейтингу «Медична психологія» й «Публічне управління та адміністрування».

Джерело: «Голос України»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.