Звіт МЦСССДМ про роботу за І півріччя 2019 року

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради є спеціалізованим закладом, який забезпечує здійснення соціального супроводу та надання безкоштовних соціальних послуг сім’ям/особам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Клієнти центру – особи з проблемами алко/нарко залежності, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу, звільнені з місць позбавлення волі, які перебувають у конфлікті з законом, які постраждали від насилля, торгівлі людьми, збройних конфліктів, учасники Антитерористичної операції та члени їх сімей, сім’ї з проблемами інвалідності, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, випускники інтернатних закладів, жінки, які мали намір відмовитися від новонародженої дитини, сім’ї, в яких існує ризик вилучення дитини із сім’ї, малозабезпечені сім’ї, матері одиначки тощо.

За І півріччя 2019 року на обліку центру перебувало 39 родин, у яких виховується 62 дитини. У зв’язку з подоланням та мінімізацією ризиків складних життєвих обставин знято з обліку 16 родин. Всім сім’ям надано соціальні послуги та необхідну допомогу у подоланні складної життєвої ситуації.

Під соціальним супроводом перебувало 16 родин, в яких виховується 22 дитини, загалом сім’ям надано 650 соціальних послуг. У результаті проведеної роботи 7 родин знято з соціального супроводу.

На адресу центру надійшло 12 повідомлень стосовно жорстокого поводження з дітьми, випадки вчинення домашнього насильства відносно 6 дітей підтвердилися. Три родини взято під соціальний супровід, з іншими трьома ведеться робота за карткою обліку.

На контролі центру знаходиться 35 осіб, засуджених до альтернативної форми покарання, загалом їм надано 140 послуг. З місць позбавлення волі на консультацію звернулась одна особа, їй було надано послуги відповідно до потреб.

З метою підтвердження проживання дитини з матір’ю, які отримують державну соціальну допомогу одиноким матерям, проведено перевірку 30 родин у яких виховується 40 дітей. Проведено вибіркову перевірку 57 сімей з новонародженими дітьми, щодо цільового використання державної соціальної допомоги на дитину. Встановлено, що потреби дітей задовольняються у повному обсязі.

Забезпечується соціальне супроводження 4 прийомних сімей в яких виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В рамках співпраці з пологовим відділенням та жіночою консультацією м. Нова Каховка з метою недопущення відмов від новонароджених дітей проведено 20 заходів, охоплено 196 осіб. Одну неповнолітню особу з метою недопущення раннього соціального сирітства направлено до Херсонського центру матері та дитини.

Протягом І півріччя 2019 року фахівці центру проводили широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення міста. Загалом проведено 92 групових заходи, якими охоплено 2319 осіб, розповсюджено 1120 інформаційно-просвітницьких матеріалів (плакати, буклети, листівки), розміщено 26 статей на сайті територіальної громади міста Нова Каховка.

До центру на консультацію може звернутись будь-яка особа, яка потребує допомоги та поради. Послуги, які надаються фахівцями є державними і здійснюються на безоплатній основі. Адреса центру: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5, тел. 5-37-58.

Директор                                                                                             Н.В. Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.