ОНОВЛЕНА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА «ЕНЕРГІЯ» ГОТОВА ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

26 липня міський голова Володимир Коваленко разом з першим заступником Леонідом Чурсиновим зустрілися з футболістами Новокаховського футбольного клубу «Енергія» перед вечірнім тренуванням.

Тренер ФК «Енергія» Олег Федорчук представив кожного футболіста, який нещодавно приєднався до команди. Серед них хлопці з Нової Каховки та з різних куточків України.

Молоді спортсмени отримали настанови від міського голови: «Я хочу, щоб ви зрозуміли: кожен, проявивши себе тут,здобуває можливість грати у футбол на іншому рівні – у інших містах, можливо у Першій лізі. Футбольні шляхи, як і життєві – невідомі нікому. Задача дуже проста –  посісти верхню половину турнірної таблиці, показати гарний футбол і проявити свої  вміння, розум, колективну гру, щоб вас помітили, звернули на вас увагу, і щоб доля посміхнулася знайти себе у іншому, більш якіснішому футболі».

Ми з вами – одна  сім’я. В цій родині ви займаєтесь однією справою, тренер – іншою, у лікаря своя задача, ми з Леонідом Григоровичем як помічники, організатори. А в кінцевому результаті – прийдуть люди, сядуть на трибунах –  і отримають задоволення від нашого спільного результату – вашої гри!. Грайте і пам’ятайте: ви є представниками міста з унікальною спортивною історією, міста спортивної слави!», – нагадав Володимир Коваленко.

Міський голова висловив подяку тренеру команди: «Я  дуже вдячний Олегу Вікторовичу за те, що він – людина системна. Його тренерські здібності ви вже відчули на собі. Особливо це помітно, коли поїдеш в іншу команду. Грайте, не травмуйтесь, даруйте задоволення мешканцям, і шліфуйте свою майстерність, слухайте тренера.  І пам’ятайте – ви вже є творцями спортивної історії Нової Каховки».

А щоб залишити згадку про цю подію – зробили спільне фото. Ось така вона, Новокаховська команда «Енергія» – 2019!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.