Конкурс на кращу фотороботу.

Громадською організацією «Вікімедіа Україна» з 1 по 30 вересня 2019 року проводиться міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини  «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments), який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі.

Мета проекту – зібрання світлин всіх пам’яток культурної спадщини 30 країн світу, серед яких і Україна.

Протягом семи років охочі з усіх регіонів нашої країни беруть участь у цьому конкурсі та виграють призи! Учасниками з України було завантажено 250 тисяч вільних фотографій пам’яток культури.

На території Херсонської області є понад 1500 об’єктів культурної спадщини. Протягом семи років завантажено світлини 400 об’єктів. Зокрема, на території Новокаховської міської ради налічується 21 об’єкт культурної спадщини.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку(-и) з конкурсних списків (wlm.org.ua/lists – посилання на сторінку зі списком пам’яток, де потрібно натиснути Херсонська область – Новокаховська міська рада) та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 по 30 вересня. Фотографії можуть бути зроблені будь-коли: як під час конкурсу, так і до нього; головне, щоб учасники подавали на конкурс лише власні роботи. Також можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам’ятки.

Призовий фонд розподілять між авторами найкращих фотографій конкурсу в цілому, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток, та переможцями спецномінацій. Окремо відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі.

Запрошуємо бажаючих взяти участь!

Начальник відділу Н. С. Зарудна

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.