Кубок міського голови з аматорського волейболу відкрито!

9 серпня, у п’ятницю, відбулось урочисте відкриття Кубку міського голови з волейболу серед ветеранів-чоловіків у віці 50+ та жінок.

Аби привітати спортсменів, на захід завітали перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та начальник відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталя Таран.

Позмагатись зібрались команди із Дніпра, Херсона, Миколаєва, Дніпропетровської та Донецької областей, Кам’янського та Нової Каховки.

Вручаючи пам’ятні подарунки Леонід Чурсинов побажав учасникам успішної гри та перемог: «Дуже приємно вітати учасників змагань уже другого за рахунком турніру. Навіть така досить спекотна погода не завадила вам відвідати наше місто, прийняти участь у турнірі, а головне – позмагатись, поспілкуватись з людьми, які віддали свої кращі роки, а мабуть уже і все життя, волейбольному спорту. Хотів би щоб ці два дні, які ви проведете в нашому місті запам’ятались вам у тому числі і яскравими подіями у вигляді ваших перемог».

«Дуже багато мені доводиться відкривати змагань з різних видів спорту, і у всіх спортсменів я бачу однакові очі. Вони горять та налаштовані до перемог. І це головне. Головне не вік, а що в душі, у серці, і найбільш головне – бажання займатися своїм улюбленим видом спорту – волейболом. Нехай ці два дні будуть для вас як невеличке свято», – довершив своє привітання Леонід Чурсинов.

Українською піснею розважила спортсменів Катерина Дядіова.

Задоволені отриманими подарунками та у піднесеному настрої волейболісти поспішали до гри, адже завтра, 10 серпня, визначаться переможці, які і отримають омріяний Кубок.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.