КП «ЕКОСЕРВІС»: ЯКЩО ПОСЛУГУ НАДАНО – ЇЇ ПОТРІБНО ОПЛАТИТИ

Першого травня 2019 року вступив у дію Закон України №2189-VIII від  09.11.2017 року «Про житлово-комунальні послуги», який чітко прописує механізм надання цих послуг, згідно з яким укладання договорів між споживачем та виконавцем комунальної послуги є обов’язковим.

Слід пам’ятати: споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору (абз.2 ч.1 ст.9; ч.5 ст.13), оскільки житлово-комунальні послуги надаються безперебійно, незалежно від того, укладений із споживачем договір чи ні.

Згідно розділу 3 ст.13 п.5 Закону України №2454-VIII «Про житлово-комунальні послуги», у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, споживач зобов’язаний сплатити пеню. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

Не укладення договору, а також несплата за послуги з вивезення сміття може призвести  до складання адміністративного протоколу по ст. 152 КУпАП та накладання штрафу в сумі до 1700 грн.

Наполегливо просимо дотримуватися чинного законодавства, аби не допустити настання адміністративної відповідальності.

                                                                                                                             Адміністрація КП «НК Екосервіс»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.