ЛІЦЕЙ ГОТУЄ НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР.

Нова українська школа має забезпечити розвиток особистості, поглиблене набуття знань у старшій профільній школі, професійну орієнтацію або академічну підготовку.

В Новій Каховці якісну профільну освіту надає Новокаховський техніко-економічний ліцей, в якому сформована система профільного навчання за фізико-математичним, біолого-хімічним та історичним профілями з поглибленим вивченням англійської мови.

За іншими профілями заклад може організувати навчання за наявності 4 і більше класів на паралелі.

У серпні триває підготовка закладу до нового навчального року. В основній будівлі ліцею обмежились косметичним ремонтом, тому що попередні ремонти здійснювались таким чином, щоб в подальшому на підтримку аудиторій, коридорів, фойє та інших приміщень витрачати мінімум коштів і зусиль.

НКТЕЛ у 2018-2019 навчальному році виграв обласний грант «Створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул. Затишній, 28 в м. Нова Каховка зі впровадженням енерго- і ресурсозберігаючих заходів». Фінансування проекту здійснюється з бюджету області, міста і фонду І. Колихаєва.

Під час підготовки до нового 2019-2020 навчального року основна увага й зусилля спрямовані на реалізацію цього проекту. Укладено відповідні угоди на його реалізацію, здійснення технагляду та будівельні роботи. І розпочалася гаряча пора: капітальний ремонт на третьому поверсі семи кабінетів, коридорів, обладнання туалетної кімнати (водопостачання і водовідведення, вікно, плитка, сантехніка).

Замінено вікна і двері на металопластикові енергозберігаючі у всіх аудиторіях, розведено нову електропроводку. Проводиться штукатурка стін, готується встановлення стелі «Армстронг». У двох аудиторіях повністю демонтовано підлогу, в решті аудиторій – готується під лінолеум.

Колектив ліцею радіє, що 1 вересня наших учнів зустрінуть затишні, сучасні, естетично оздоблені навчальні кабінети. Наше літо було цікаве й насичене. Ми щиро вдячні керівництву міста, області, фонду Ігоря Колихаєва за суттєву допомогу у створенні нового освітнього простору, і сподіваємося виграти ІІ етап гранту на продовження ремонту на  І і ІІ поверхах.

Заступник директора з НВР НКТЕЛ В.В. Коренєв

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.