На Херсонщині проведуть державний фінансовий аудит місцевих бюджетів

Для покращення фінансового стану та поліпшення ефективності управління коштами на території Херсонської області проведуть державний фінансовий аудит місцевих бюджетів. Саме з цієї нагоди, 14 серпня, в обласній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» під керівництвом голови ОДА Юрія Гусєва та за участі голови Державної аудиторської служби України Лідії Гаврилової, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів влади та місцевого самоврядування.

«Питання проведення аудиту вкрай важливе як для покращення ефективності використання місцевих бюджетів, так і для виявлення можливих помилок у попередні бюджетні періоди», – говорить Юрій Гусєв.

Лідія Гаврилова у свою чергу зазначила, що сьогодні по всій території держави вже створено 941 об`єднану територіальну громаду і 31 з них – на Херсонщині. Це свідчить про готовність людей взяти у власні руки всі повноваження щодо розвитку громад і їх жителів.

«Державна аудиторська служба прибула для структурування використання коштів закладами соціально-економічної сфери і комунальними підприємствами регіону. Податки – одне з основних джерел надходження коштів до бюджетів різних рівнів, тож вкрай важливо контролювати процес їх наповнення».

На Херсонщину вже завітала потужна команда аудиторів, які приїхали з різних управлінь Херсонської, Миколаївської областей, Західної України та м. Києва.

Джерело: офіційний сайт ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.