ТЕПЕР ЦЯ ВУЛИЦЯ – ДІЙСНО ЗАТИШНА!

Вулицю Затишну сьогодні не впізнати! За кілька днів тут з’явився новенький асфальт вздовж всієї вулиці.

Керівник КП «Новокаховське ШЕУ» Анатолій Гуртовий зізнається: серйозного ремонту ця дорога не бачила з часу її прокладання.

І от нарешті місто в цьому році отримало чудову можливість оновити дороги – надходження до міського бюджету зросли. А також діють програми, завдяки яким надходять кошти з обласного та державного бюджетів.

Подивитись на оновлення вулиці і подякувати працівникам ШЕУ виїхав міський голова Володимир Коваленко і його заступник Леонід Чурсинов. Як розповів керівник КП Анатолій Гуртовий, прокладання асфальту тривало чотири дні. Значно більше часу витратили на підготовку дороги до ремонту: заміну зношених бордюрів, вирівнювання кутів – заїздів у двори, піднімали всі зливоприймальні решітки – демонтували, а потім виставляли по-новому, щоб вони в подальшому працювали ефективно. Прочистили зливову каналізацію. А саму дорогу вирівняли так, що тепер вода під час зливи вже не збиратиметься у велику калюжу, як раніше.

«Ця дорога досить складна – на ній багато зливоприймальних решіток і колодязів», – розповів Анатолій Гуртовий. –  В процесі підготовки дороги до ремонту довелося витратити багато часу на оновлення водостоків – піднімали, розчищали, вирівнювали. Загалом робили все необхідне, щоб на оновленій дорозі більше не збиралися калюжі під час зливи».

Леонід Чурсинов уточнив: «Це не капітальний, а поточний середній ремонт дороги – є таке поняття. Тут поклали суцільний асфальт завтовшки 5 см».

Анатолій Гуртовий повідомив: ремонт бордюрів, колодязів, зливової каналізації виконано за кошти, направлені з міського бюджету на благоустрій міста. Далі за рахунок субвенції робили саму дорогу. Загальна вартість робіт – майже 1 млн. 200 тис. грн..  Всі роботи по ремонту вулиці Затишної КП «Новокаховське ШЕУ» завершило 13 серпня.

Леонід Чурсинов пригадує: до вулиці Затишної – колишньої Піонерської – ніяк не доходила черга: «Тож і була вона якась недоглянута, одне слово – задрипана. А тепер буде по – справжньому Затишна».

А тим часом Анатолій Гуртовий продовжує: аби була суха погода – його колектив ще багато міських доріг планує оновити. Це передбачено графіком робіт, узгодженим з керівництвом міста. А саме підприємство дбає не лише про місто – а є прикладом того, в яких умовах мають працювати і відпочивати робітники. Анатолій Гуртовий пишається: на території підприємства чисто, затишно, висаджені фруктові дерева, виноград. В будівлі облаштовано найкращі побутові умови для працівників: будівля опалюється взимку, є душові, кухня. Підприємство розташовано далеченько від міста – додому на обід ніхто не встигне. Тож всі умови для відпочинку і харчування після важкої роботи тут створені.

Після завершення робіт на вулиці Затишній дорожники вирушать на оновлення внутрішньоквартальних проїздів у мікрорайоні «Сокіл», до 1 вересня повинні завершити роботи на території ЗОШ №5 у Таврійську, відновити тротуарну доріжку на вулиці Героїв України, встановити бордюри на пристані – і це перелік ще можна продовжувати і продовжувати. Анатолій Гуртовий запевняє – аби була гарна погода!

… Отже, 13 серпня, працівники ШЕУ після 16.00 вже завершують роботи на вулиці Затишній. Спека за 30 С, гарячий асфальт її посилює. Робота дорожників – не з легких, особливо влітку. «Вітаємо вас із новою дорогою», – звертаємось до робітників. А вони у відповідь: «Не нас – місто вітайте! Ми ж для нього робимо». Цінуйте працю тих, хто робить місто затишним для вас!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.