«БІЛА АКАЦІЯ» – НА ФЕСТИВАЛІ ЖАРТІВЛИВОЇ ПІСНІ «ЛІСАПЕТФЕСТ»

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту «Україна має талант» – 5, «важка артилерія» яскравого українського гумору гурт «Лісапетний батальйон» та особисто Наталя Фаліон запросили усі творчі особистості, народні колективи та аматорські гурти на Всеукраїнський фестиваль – конкурс гумору, народної та авторської жартівливої пiснi – «Лісапетфеcт 2019».

Фестиваль відбувся 17 – 18 серпня на батьківщині переможцiв 5 сезону телевiзiйного проекту «Україна має талант» аматорського народного театру пiснi «Лісапетний Батальйон» – у селі П’ятничани Чемеровецького району Хмельницької області.

«Лісапетфест» об’єднає митців, музикантів, поетів, мандрівників та інших непересічних особистостей зі всієї України та з-за кордону.

Цей фестиваль – конкурс гумору, народної та авторської жартівливої пiснi покликаний відродити гумористичний жанр в українському мистецтві, а також популяризувати народну жартівливу пicню та виявити нові таланти у цьому напрямку.

«Лісапетфест» – це творчий простір, це спільнота особистостей, близьких за духом, це жива музика і відродження традицій, мистецтво та любов…

Організатори бачать Фестиваль щорічним, і він буде включати дві номінації: найкращий автор і виконавець гумористичного розмовного жанру та найкреативніший самодіяльний вокальний колектив.

Від Нової Каховки на фестиваль вирушив жіночій колектив «Біла акація» з села Обривка. На чолі делегації – Райський сільський голова Іван Коваль та начальник відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Наталія Зарудна.

Нашому колективу організатори довірили право виступати першими у конкурсній програмі серед більш, ніж 50 творчих колективів зі всієї України, що приїхали взяти участь у конкурсі. «Біла акація» отримала Диплом «За оригінальне виконання».

Новокаховчани – учасники фестивалю, щиро дякують за можливість здійснити таку незабутню подорож міському голові Володимиру Коваленку і КП «Автоцентр» (директор Євген Позняк).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.