ВОНИ ТУРБУЮТЬСЯ ПРО ТИХ, КОГО ЗАХИЩАЛИ

В нашому місті мешкають ветерани різних поколінь – учасники Другої Світової війни, ветерани війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, ветерани  сучасної АТО/ООС на сході України. Після повернення додому вони намагаються бути корисними місту, в якому живуть. Об’єднавшись у громадські організації, активно долучаються до громадського життя, міських заходів.

Піклуються про тих, кому потрібна допомога: допомагають відділенням у лікарнях, дитсадкам та школам, творчим колективам і спортивним секціям, проводять фестивалі і спортивні змагання, а також долучаються до благоустрою міста, захисту законності і порядку на його вулицях.

Як повідомив керівник ГО «Біла стріла» Дмитро Марков, представники організації протягом літа активно підтримували дітей і дорослих, які прагнуть займатися спортом. А саме – клуб «Бодрячок», який на добровільних засадах збирає на міському пляжі любителів активного відпочинку. Саме їм представники «Білої стріли» на початку літа  подарували волейбольну сітку, м’ячі – гандбольні, футбольні, волейбольні, а також  бадмінтон. Принесли і переносні футбольні ворота – українські бійці зробили їх власноруч.  Подарували і футболки членам команд. А також все необхідне для гри в настольний теніс. Подарунки вручили керівнику клубу «Бодрячок» Володимиру Дяглеву, який працює на громадських засадах.

«Продовжимо допомагати і наступного року, – розповів голова ГО «Біла стріла» Дмитро Марков. – Маємо намір встановити стіл та лавочки для гри в шахи, шашки, доміно. Ще облаштували спільно з працівниками КП «Екосервіс» пісочницю». Як з’ясувалося, ветерани АТО не лише забезпечили відпочиваючих всім необхідним для активного відпочинку на пляжі, але й все літо дбали про їх безпеку під час купання: двоє бійців з «Білої стріли» працювали рятівниками.

«Біла стріла» активно долучається і до міських справ – вони перші серед учасників міських толок з благоустрою території Нової Каховки.

Як розповів Дмитро Марков, на День Незалежності відбудеться турнір з пляжного міні-футболу. Таким чином завершать літній сезон. Але вже спланували, що робитимуть восени. До цього часу мають намір  випустити книгу про роботу ветеранських організацій міста – Громадської організації ветеранів АТО «Біла стріла», ГО ветеранів Афганістану і воїнів –інтернаціоналістів «Пам’ять», міської організації ветеранів війни та праці. Презентацію цієї книги для школярів та студентів міста планують провести восени цього року.

Про дотримання порядку, про захист здоров’я і життя громадян піклуються в місті представники КП «Муніципальна охорона», яке очолює ветеран АТО Михайло Нечеса. Переважна більшість працівників КП – це учасники АТО/ООС. Щодня вони виходять на чергування, поспішають на термінові виклики, і вирішують найскладніші конфліктні ситуації. Працівники «Муніципальної охорони» користуються повагою серед новокаховчан, бо завжди діють оперативно, мужньо і професійно.

Щира вдячність українським бійцям, які охороняли мирне життя цивільних громадян, захищаючи кордони на сході України. А повернувшись додому, забезпечують мир і порядок в рідному місті.

                                                                                                                                                  Вікторія РАЄВСЬКА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.