«ДРУЖБА»: НОВА СТОРІНКА

Розвиток міста – це не хаотичні дії, а узгоджена керівництвом міста і його мешканцями Програма розвитку всіх галузей, детально опрацьована і розрахована на кілька років вперед. Це стратегічний план, який впроваджується виваженими і ретельно продуманими тактичними кроками, зазначає міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Повагу викликає те, що ці переконання керівник міста висловлював і в попередні роки, за будь-яких часів, і своїм переконанням не зраджує. Як людина, що має солідний досвід роботи на потужному підприємстві, у великому колективі, міський голова впевнений: розвиток має бути системним, поступовим, продуманим на роки вперед, щоб чітко уявляти, яких результатів очікувати.

Важлива складова розвитку міста – будівництво нових об’єктів, а також ліквідація недобудів, на місці яких з’являються нові сучасні споруди. Так було з колишнім кінотеатром «Родіна», на місці якого вже давно зведено сучасний розважальний центр «Прем’єр», і на місці недобудованої ЗОШ №11, де виріс привабливий житловий комплекс, який кардинально змінив зовнішній вигляд мікрорайону і дав новокаховчанам можливість  вирішити житлове питання. На місці непривабливої території – місця стихійного відпочинку мешканців – поряд з готелем «Нова Каховка» ближчим часом розпочнеться будівництво сучасного унікального Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка».

Є в місті ще один куточок, де заплановані роботи з будівництва нової сучасної споруди, яка також сприятиме оновленню і розвитку міста. Це територія колишнього готелю «Дружба». Що буде з цією ділянкою? Кому  нині належить будівля готелю, і коли розпочнеться будівництво нової сучасної споруди, проект якої вже був представлений громаді міста в попередні роки?

На недавній нараді з керівниками міський голова Володимир Коваленко повідомив гарну новину – настала черга початку будівництва і на цій території! Кому нині належить ділянка, яка споруда з’явиться на місці колишнього готелю «Дружба» і хто буде виконувати ці роботи? Ми попросили Володимира Коваленка розповісти детальніше.

– Будівля готелю «Дружба» протягом 28 років переходить з рук в руки. Змінилося п’ять господарів. Нині руїни готелю належать керівнику компанії «Олеся» Валерію Сєрову. Він має всі необхідні документи для початку будівництва. Напередодні дня будівельника ми з Валерієм Сєровим обговорили подальшу долю об’єкту, терміни початку робіт. Хочу нагадати: територія поряд з будівлею готелю ніколи не була офіційним пляжем – це місце стихійного відпочинку новокаховчан. Земля була і залишається комунальною власністю. Ніхто її нікому не продавав! Нажаль, такі плітки час від часу гуляють містом. Їх розповсюджують люди, які  навіть не намагалися дізнатися правду, а свідомо розповсюджують неправдиву інформацію.

Досягнута домовленість про початок будівельних робіт. Компанія «Олеся»  візьме на себе соціальне навантаження – облаштує місце відпочинку городян вздовж берега нижче колишнього готелю. Там буде створено сучасний пляж зі всіма необхідними спорудами для літнього відпочинку. Пляж буде комунальним. Попередньо домовились, що облаштування пляжу розпочнеться раніше, ніж будівництво споруди на місці колишнього готелю. Компанія «Олеся» навіть має намір побудувати на території пляжу басейн.

Валерій Сєров зацікавлений розпочати будівництво у найближчий термін, узгоджує свою діяльність з міською владою і бере на себе соціальне навантаження – щоб придати цій частині  міста привабливого сучасного вигляду. І дуже скоро ми зможемо побачити це на власні очі – і привабливий офісно-житловий комплекс, і сучасний пляж.

Ближчим часом архітектурно-будівельній раді міста  із запрошенням Громадської ради Валерій Сєров представить проект забудови і своє бачення розвитку цієї території Нової Каховки.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.