ОТРИМАЙТЕ ДЕФІЦИТНУ ПРОФЕСІЮ!

Верстатник широкого профілю – чарівник різця і повелитель металу. Верстатник широкого профілю – фахівець – універсал, що володіє навичками 5 професій: токар, заточник, фрезерувальник, шліфувальник, свердлувальник. Він обробляє деталі з металу й інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах.

Недарма верстатників називають «чарівниками різця» та “повелителями металу” – із безформної заготовки він одержує складні за формою деталі– вироби високої точності та чистоти обробки. Основний інструмент верстатника – різці різних типів. Верстатник працює на металообробному виробництві, в ремонтних майстернях, ремонтних цехах різних підприємств. Такі спеціалісти дуже потрібні на підприємствах машинобудівної промисловості, транспортної галузі, будівництва та сільського господарства. Нині це професія державного значення, тож навчання майбутніх верстатників фінансується з державного бюджету.

Хлопці і дівчата, якщо ви хочете стати повелителями металу – приходьте навчатись в ПТУ № 14! Ви отримаєте дефіцитну професію, стипендію, виробничу практику та працевлаштування на машинобудівних заводах Херсонщини. Кращі учні отримуватимуть доплати до стипендії, двічі на рік – екскурсійні поїздки живописними місцями України. Наші випускники за бажанням продовжують навчання у вищих навчальних закладах за машинобудівними спеціальностями. На фото: урок виробничого навчання в токарній майстерні училища.

Новокаховське професійно-технічне училище №14

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.