КОЛЕГИ ПРИВІТАЛИ ДЕПУТАТА СЕРГІЯ СЛІПОГО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

На черговій 66-й сесії міської ради 22 серпня міський голова Володимир Коваленко  і депутати привітали свого колегу – депутата Сергія Сліпого з днем народження.

Володимир Коваленко вручив йому квіти, зазначивши: день народження – реальна нагода сказати імениннику добрі слова і подякувати за добрі справи. Сергій Сліпий – виходець заводу «Сокіл», одним з перших у Новій Каховці розпочав розвивати власний бізнес. Громадська діяльність розкрила ще один бік його активної натури.

Міський голова звернув увагу: іменинник – дуже активний депутат, який постійно дбає про вирішення проблем на своєму окрузі. «Спасибі, що, де б не були, що б не робили – пам’ятаєте, яку громаду Ви представляєте. А подорожуючи, завжди запрошуєте мешканців інших міст завітати до Нової Каховки. Мені подобається дружний тон, з яким ви ставитеся до колег, Ваше почуття гумору. І те, що… програєте мені у грі в великий теніс. Щиро бажаю Вам не рахувати свої роки, а рахувати досягнення. Нехай вони будуть успішними як на підприємницькій ниві, так і на ниві громадської діяльності. З днем народження!»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.