ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НОВОЇ КАХОВКИ ВОЛОДИМИРА КОВАЛЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

ШАНОВНА ГРОМАДО! ВІТАЮ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

У мене в руках – прапор України! Років десять тому зі мною у футбол грав хлопчина, Влад – десятикласник із ЗОШ №4. Півтора місяці назад підійшов до мене змужнілий хлопець, років 28 – прийшов грати у футбол, і запитав, чи пізнав я його. Нині це – боєць 57-ї бригади, той самий Влад, якого я бачив ще школярем. Ми поспілкувались. І він подарував мені Прапор. На ньому – п’ять імен його побратимів – позивні бійців. Береш Прапор у руки – і відчуваєш запах диму з передової. Влад розповів: український прапор рятував бійців у найважчі хвилини на передовій.

Нині цей український стяг я зберігаю у своєму кабінеті як згадку про мужніх українських воїнів.

Державний Прапор є невід’ємною частиною нашого життя. Під час сесії – він на почесному місці у сесійній залі. Коли піднімається Державний Прапор України – серце переповнює гордість і відчуття гідності, а на очі навертаються сльози. Бо за цю святиню боролися кілька поколінь наших пращурів – заради того, щоб сьогодні цей святий символ вільно майорів над нами, символізуючи незалежну і самостійну державу.

Це святиня, яка з нами у хвилини державних успіхів і перемог, і в хвилини скорботи. Я хочу, щоб День Державного Прапора став для кожного з вас особливою датою, яка спонукає до відчуття своєї приналежності до українського народу, до прагнення єдності, діалогу і відповідальної праці заради України – кожного на своєму місці. В конкретних справах, у любові до рідної землі. Не поспішайте в інші країни – давайте зробимо щасливою нашу українську землю. Кожним своїм кроком, дією, кожним успіхом і відкриттям. З Днем Державного Прапора, шановні земляки!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.