23 серпня з усією державою Нова Каховка святкує День Державного Прапора України

23 серпня 2004 року Україна святкувала вперше День Державного Прапора – символу слави і сили, символу нашої єдності, з яким сьогодні розпочинають всі державні свята, святкують урочисті події, якому вклоняються, з яким мужньо йдуть на захист української землі.

Зі сльозами на очах зустрічали українці важливу історичну подію – внесення синьо-жовтого прапора України до будівлі Верховної Ради в перший рік незалежності України, але з 2014 року цей державний символ набув особливого значення. Його підіймали над будівлями як символ України, йому вклонялися в усьому світі як символу мужності і незламності українців. Його, як найдорожчу святиню, вкриту побажаннями від мирних мешканців, зберігають в окопах українські бійці на передовій. Український прапор, простріляний кулями і просякнутий порохом, як найдорожчу святиню, привозять українські бійці додому – як пам’ять про загиблих побратимів, як символ української мужності і сили.

Це одне з найбільших державних свят для українців. Тому ранок цього дня в усіх українських містах, селах і селищах розпочинається урочистим підняттям Державного Прапора.

Такі урочистості відбулися 23 серпня у Новій Каховці, біля пам’ятника українському Кобзарю – Тарасу Шевченку. На них були присутні керівництво міста, депутати міської ради, члени виконкому, духовенство, ветерани Другої Світової війни, воїни-інтернаціоналісти, представники громадських організацій, підприємств, мешканці та гості Нової Каховки. На святі вітали учасників бойових дій АТО/ООС, волонтерів, воїнів легендарної 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Запорізької Січі – Костя Гордієнка.

З привітанням до присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко. Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, церемонія нагородження військовослужбовців 57-ї ОМПБр, від волонтерів міста-побратима Дрогобича прапор та ікону Архангела Михаїла для розвідувальної роти 57-ї ОМПБр вручив Анатолій Обелець, відбулося урочисте вручення паспортів громадянина України 9-ти юним новокаховчанам.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Згадуючи всіх, хто поліг за незалежність Української держави, поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Пропонуємо вам фоторепортаж святкування дня Державного Прапора України у Новій Каховці.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.