ВІДЗНАКА ВІД МІСТА.

Рішення про нагородження відзнакою Новокаховської міської ради «За заслуги перед містом» депутати на сесії 22 серпня підтримали одноголосно. Бо людина, чию професійну діяльність і внесок в розвиток міста громада відзначила так високо, добре відома в Новій Каховці і за її межами, її поважають, до її мудрих порад завжди прислухаються.

Заклад, який вона очолює, завжди серед лідерів у міських заходах, ініціатор багатьох важливих міських справ. Це директор Новокаховського електротехнічного ліцею, Заслужений працівник профтехосвіти України  Олександра Василівна Карпенкова.

Про таку відзнаку клопотали колектив закладу, виконком.

Володимир Коваленко привітав керівника розкішним букетом троянд і не стримував емоцій: «В основу своєї діяльності Олександра Василівна поклала жіночу доброту, материнську ніжність, повагу до кожного вихованця, колеги. Її батьківщина – Луганщина. І вона одна з перших у 2014-2015 роках на базі закладу створила можливості для надання технічної допомоги воїнам на передовій. В ліцеї на високому рівні патріотичне виховання, фізична підготовка юнаків – майбутніх захисників. Заклад швидко і потужно розвивається, вдосконалює технічну базу. Вміння мудро і виважено спілкуватися і з підлеглими, і з керівництвом різного рівня дозволило не лише свого часу зберегти ліцей, але й зробити його сучасним, популярним. Життя їй самій послало багато складних випробувань. Але вона не втратила доброти, бажання жити, любить людей, є лідером і новатором багатьох важливих і потрібних для міста справ. Ми трохи запізнилися з цією нагородою. Тож давайте виправимо цю помилку».

Приймаючи вітання, Олександра Василівна подякувала за високу оцінку її роботи і зізналася: «Найголовнішим в роботі педагога є любов до дітей. Коли дивлюся на вихованців – вже 43 роки поспіль – в мене виникає одне бажання: зібрати їх всіх разом і міцно всіх обійняти. Бо до нас приходять найбільш незахищені в суспільному плані діти. І ця любов до них дає мені сили і бажання далі творити». Олександра Василівна розповіла про давню мрію – побудувати храм на території ліцею. Місце вже визначено, там встановлено хрест, освячений владикою Філаретом. Керівник зізналася: є всі підстави сподіватися, що дуже скоро ця мрія здійсниться. І просила депутатів і колег підтримати цей намір – бо занепокоєння викликає рівень духовності серед молоді, яка, нажаль, сьогодні у дефіциті.

Щиро вітаємо Олександру Василівну Карпенкову з високою відзнакою її професійної та громадської діяльності, її унікальних рис Лідера і Людини.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.