ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО АКЦІЇ «ЗБЕРИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ»

Вже шостий  рік поспіль  у серпні та напередодні свята першого дзвоника   міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради проводить благодійну акцію «Підемо разом до школи» для дітей з сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Іноді батьки не можуть самостійно задовольнити потреби малечі в повному обсязі і потребують сторонньої допомоги. Не у кожної дитини, яка вперше ступає на поріг школи, є  канцелярське приладдя, яке повинно бути у кожного першокласника.

Мета акції – не лише забезпечити дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, всім необхідним до початку навчального року, але й створити атмосферу свята для дітей та підлітків, що цього потребують, дати їм відчути підтримку небайдужих людей.

Список необхідних товарів включає: ранець, пенали, зошити в клітинку, в косу лінійку та в лінійку звичайну; обкладинки для зошитів; пластилін, дошки та ножі для ліпки; набори кольорового паперу, картону, набори білого картону, ножиці; фарби акварельні, пензлики; клей ПВА; прості олівці, кольорові олівці, точило для олівців закрите; альбоми для малювання; лінійки до 15 см дерев’яні; гумки для стирання; ручки синього кольору; дитячі книги українською мовою; спортивну форму (зріст від 140 см до 175 см) для 1-7 класів; спортивне взуття (кеди, кросівки) розмір 34-40 для 1-7 класів.

Шановні мешканці міста! Не залишайтеся осторонь, якщо Ви  маєте можливість  допомогти дитині! Разом з фахівцями центру соціальних служб долучайтеся до благодійної акції.  Більш детальну інформацію  можна отримати за адресою:  Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. Тел.: 5-37-58, 4-33-38.

Директор                                                                           Наталія Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.