ДОСЯГНЕННЯ І ВИКЛИКИ: ПЕДАГОГИ ЗІБРАЛИСЬ НА СЕРПНЕВУ КОНФЕРЕНЦІЮ.

З початком нового навчального року привітала вчителів та вихователів Нової Каховки начальник міськво Лілія Микитенко на традиційній педагогічній конференції 29 серпня.

Цьогорічну конференцію вирішили провести у формі панельних дискусій із залученням провідних фахівців за окремими питаннями: НУШ, профільне навчання, інклюзивна освіта, професійний розвиток педагога.

Перша частина освітянського форуму відбулась напередодні – у формі засідань міських і міжшкільних методичних об’єднань педагогів.

Протягом двогодинної сесії освітяни Нової Каховки підвели підсумки минулого та поставили завдання на наступний навчальний рік.

На педагогічний зліт запросили керівників міських освітніх закладів, представників педколективів, секретаря міськради Олександра Лук’яненка, куратора освіти – профільного заступника міського голови Володимира Сироватку, в.о. Дніпрянського старостинського округу Анатолія Білого та частину активу депутатського корпусу, які постійно допомагають у вирішенні освітніх проблем: Сергія Хоменка, Олександра Афанасьєва та Наталію Марченко.

«У першу чергу я хотів би всім передати найкращі привітання від міського голови Володимира Коваленка, який зараз знаходиться у Херсоні на колегії обласної держадміністрації, де, в тому числі, розглядаються освітні питання, – звернувся до присутніх Олександр Лук’яненко. – Сподіваюсь, що робота на конференції буде плідною і ви зможете обговорити всі проблеми, які стосуються вашої роботи та нового навчального року. Хочу сказати, що цього року у нас інша ситуація по освітній субвенції. Ви всі знаєте як ми тоді працювали аби віднайти компроміс між державною, міською владою і працівниками освіти. У цьому році таких проблем немає. Хотів би попросити вас бути максимально відвертими один з одним і знайти ті рішення, які б відповідали вашим інтересам і запиту всієї громади».

Як зазначила пані Лілія, щорічна педагогічна конференція – це свято. Свято, яке дає початок новому навчальному року. Звісно, йому передує кропітка підготовка педагогів. Тож, за її підсумками до нового навчального року за створення креативного та якісного освітнього простору нової української школи подякою міського відділу освіти нагородили колективи закладів освіти міста: ДЮСШ (керівник Петро Бойко), СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник), я/с «Журавлик» (керівник Тетяна Дудник), я/с «Ромашка» (керівник Олена Кайданенко), ІРЦ (керівник Марина Скрипнікова). За клопотанням БФ Ігоря Колихаєва освітяни також отримали грошову винагороду на придбання необхідної закладам канцелярії.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.