«МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА» – НА ВАРТІ БЕЗПЕКИ.

Новокаховчани цікавляться, як працює комунальне підприємство «Муніципальна охорона» – на які повноваження має право, в яких заходах бере участь.

Тож нагадаємо, що КП «Муніципальна охорона» здійснює щоденне патрулювання території громади, забезпечує відеонагляд за всіма місцями та об’єктами, які потребують посиленого захисту й контролю.

А далі – за напрямками. Зверніть увагу – і звертайтесь, якщо вам необхідна допомога. А далі – про те, яким правопорушенням «муніципали» вже встигли запобігти, в яких заходах брали участь протягом літнього періоду:

Перш за все, забезпечили охорону громадського порядку на всіх міських заходах, зустрічі з кандидатами в народні депутати, під час виборів. Організували  заходи безпеки під час зустрічі громадою Нової Каховки бійців 57 ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Значна частина роботи присвячена дотриманню правил благоустрою. Вдається працювати продуктивно завдяки налагодженій взаємодії с органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади. Останнім часом «Муніципальна охорона» брала участь у спільних рейдах з «Держпродспоживслужби» по виявленню незаконної торгівлі (без відповідних документів) молочної та м’ясної продукції. Щоденна робота ведеться по ліквідації незаконної торгівлі на ринку «Сокіл», біля магазинів по вул. Дружби та прилеглій територій міського ринку. В межах своїх повноважень проводилась профілактична робота по запобіганню, а також усунення виявлених порушень і складалися протоколи з адміністративних правопорушень.

Як повідомляє директор КП «Муніципальна охорона» Михайло Нечеса, останнім часом охоронниками підприємства було виявлено декілька правопорушень. Перш за все, проведена роз’яснювальна робота з молоддю ПТУ №14 щодо вживання спиртних напоїв у громадських місцях. Зафіксовані й неодноразові виклики з приймального покою міської лікарні та «швидкої», де медикам погрожували сп’янілі містяни. Оперативно відреагували на виклик у ЗОШ №6, де були виявлені розбиті вікна спортивної зали.

Часто доводиться виїжджати на виклики містян, які жаліються на сусідів. Так, профілактичні бесіди були проведені з новокаховчанкою по вул. Зорге, 6, яка постійно затоплює свою сусідку, і з мешканцями по пр. Дніпровський 77, які заважали сусідам шумом та гучною музикою. Екстремальнішою виявилася ситуація по вул. Горького, 38. Працівникам «Муніципальної охорони» повідомили: літня жінка у стані алкогольного сп’яніння кидалася з сокирою на людей. Група швидкого реагування одразу викликала поліцію для прийняття заяви. «Муніципали» зреагували і на виклик сторожа Палацу культури, який розповів про покинуте авто на Центральній площі міста. З’ясувалося, що власником автомобілю виявився громадянин, який перебував у розшуку.

Вже звичним для працівників «Муніципальної охорони» стало щоденне патрулювання паркової зони вздовж Дніпра, пляжів, парку Слави, масових міст скупчення та відпочинку населення нашого міста. Постійно проводиться  робота з контролерами  КП «Міський водоканал» та КП «Новокаховський гуртожиток» по боржникам, а також здійснюються об’їзди дачних та садових товариств на території міста.

Якщо вам потрібна допомога – звертайтесь до працівників КП «Муніципальна охорона» – м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 58, тел.. приймальня – 9-08-08, група швидкого реагування – 050-997-52-11, 067-853-65-75 – цілодобово. Директор – Михайло Миколайович Нечеса.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.