«ДЗВЕНИТЬ ШКІЛЬНИЙ ДЗВІНОК – СІМ’Ю УЧНІВСЬКУ ВІН ЗБИРАЄ».

З самого рання вулиці Нової Каховки наповнилися дитячим щебетом, щирими посмішками та букетами перших осінніх квітів.

Перший дзвоник – надзвичайно хвилюючий день для малечі. Для когось він пролунає вперше, для когось – стане початком завершального етапу шкільних буднів.

Як би там не було, «Перше вересня» – завжди урочистий і святковий, незабутній своєю атмосферою, свіжістю оновлених класів, зустріччю старих друзів і улюблених вчителів.

Цього року новий навчальний рік розпочався 2 вересня. На подвір’ях всіх навчальних закладів міста лунали милозвучні мелодії і сердечні вітання. На святі «Першого дзвоника» у ЗОШ №4 і НКТЕЛ побували і кореспонденти «Радіо Нова Каховка».

Привітати учнів сюди завітали поважні гості: начальник оргвідділу міськради Роман Пашкевич, начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко, директор дитячої міської бібліотеки Валентина Карпенко та багато інших. Вони побажали педагогам та їхнім підопічним успішного навчального року, відкриття нових доріг до знань та нових звершень. Теплі й щирі слова привітань пролунали на адресу школярів, батьків, гостей  від директорів навчальних закладів.

Керівник ліцею Тетяна Долецька зазначила: «Новий навчальний рік як новий урок. Сподіваюсь, ви виконали домашнє завдання на літо і гарно відпочили, і не забували готуватися. У нас також були свої практичні завдання. Ми знали, що нам потрібно підготувати наш навчальний заклад.

За два роки нас збільшилось майже у 2 рази, стало більше класів, збільшився вчительський колектив. Кількістю у 280 чоловік ми вже не поміщаємося у цьому навчальному закладі. Місто, область, благодійники потурбувалися про нас. Відтепер, ми зможемо займатися і на 3 поверсі ЗОШ №4 в сучасних затишних приміщеннях. Велика подяка міській владі і будівникам, які за кілька місяців змогли підготувати 6 відремонтованих аудиторій».

По закінченню урочистостей прозвучав перший дзвоник, який символічно дав початок новому навчальному року. Щиро бажаємо, щоб він був сповнений яскравими враженнями, новими надіями та дозволив відкрити нові обрії пізнання себе та навколишнього світу!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.