ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ!

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради щиро вітає всіх вас  із Днем підприємця – святом тих, хто завдяки своїй діловій ініціативі, наполегливій праці реалізує себе у сфері бізнесу та всебічно підтримує розвиток нашого міста!

Побудувавши свою власну справу, ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку нашого міста.

Завдяки вашим зусиллям налагоджується виробництво, торгівля, сфера послуг, будівництво, створюються нові робочі місця, змінюється на краще благоустрій нашого міста. Впроваджуються нові прогресивні технології та переоснащення існуючих підприємств, здійснюється будівництво та введення в експлуатацію нових підприємств згідно сучасних вимог.

Суб’єкти малого та середнього підприємництва здійснюють свою діяльність в усіх галузях господарського комплексу – у сфері виробництва продовольчих товарів, меблів, будівельних матеріалів, виробів з деревини, металевих виробів, вирощування овочів та фруктів, виготовлення іншої продукції тощо. На території міста функціонує бізнес від провідних фірм та господарюючих суб’єктів міст Києва, Одеси, Дніпропетровська, Херсона, які відкривають торговельні об’єкти саме в нашому місті.

Особливе місце займають малі підприємства, серед яких – 1331 юридична особа-підприємець – суб’єкти малого підприємництва та 3755 фізичних осіб-підприємців. Найбільшу питому вагу  займають фізичні-особи підприємці (73,8%), якими надається весь першочерговий перелік важливих послуг населенню: послуги перукарень та салонів краси, ремонт взуття, пошиття одягу, ремонт годинників, ремонт та технічне обслуговування складнопобутової техніки, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів.

Підприємства промислової галузі займаються виробництвом вина, коньяків, бренді, борошна, макаронних виробів, м’яса, ковбас, масла, сирів, електродвигунів та генераторів, металоконструкцій, будівельних виробів, меблів та інше. Виробництво електроенергії в місті здійснює філія «Каховська ГЕС імені П.С.Непорожнього» ПрАТ «Укргідроенерго». У першому півріччі 2019 року в місті – позитивна динаміка по обсягам збільшення реалізованої промислової продукції. Станом на 01 липня 2019 року, порівняно з минулим роком, обсяги реалізованої промислової продукції збільшились на 6,2%.

У першому півріччі 2019 року підприємствами та організаціями нашого міста здійснювалась зовнішньоторговельна діяльність з 42 країнами Світу. Найбільші обсяги експортних поставок здійснювались до Білорусі – 25,1% до загального обсягу експорту міста, Узбекистану – 21,7%, Молдови – 9,4% та Литви – 9,2%. Найбільшу питому вагу у загальному обсязі імпорту мали: США – 33,2% та Китай – 32%.

Галузь сільського господарства – це 4 підприємства та 25 фермерських господарства. Вони вирощують пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, ріпак, сою, овочі, ягідну продукцію, виноград.

В Новій Каховці розташовано комплекс підприємств будівельної індустрії, які зберегли значний виробничий потенціал і виробляють весь комплекс будівельних робіт. У першому півріччі 2019 року в обласному обсязі показник виконаних будівельних робіт збільшився з 23,8% на 01 липня 2018 року до 33,9% на 01 липня 2019 року. У звітному періоді обсяг виконаних будівельних робіт склав 222,7 млн.грн. (за січень-червень 2018 року – 94,3  млн.грн.)

Торгівельна мережа міста дуже розвинена та різноманітна, до її складу входить: 4 ринки, 3 торгівельних містечка, 3300 торгових точок (в тому числі 21 супермаркет, 33 фірмових магазина), 89 закладів ресторанного господарства, 104 підприємства сфери послуг, 42 аптечних заклади. Завдяки підприємцям Нова Каховка нині є центром торгівлі та послуг для жителів прилеглих районів Херсонської області.

Підприємства транспортної галузі належним чином забезпечили населення автомобільним, залізничним та річковим транспортом.

Завдяки підприємствам комунальної форми власності наше місто має привабливий зовнішній вигляд, чисті вулиці та капітально відремонтовані дороги і тротуари.

Реалізуються завдання соціально-економічних програм та виконується бюджет міста. У першому  півріччі 2019 року надходження до бюджетів всіх рівнів від суб’єктів малого підприємництва склали 238,1 млн.грн. (від фізичних осіб-підприємців – 51,8 млн.грн., від юридичних осіб – 186,3 млн.грн.), що на 44,7% більше відповідного періоду минулого року. Частка надходжень до всіх рівнів бюджетів проти першого півріччя 2018 року збільшилась на 9,7 відсоткових пункти до 98,3%. Надходження до місцевого бюджету за січень-червень 2019 року від суб’єктів малого бізнесу склали 159,8 млн.грн. – зросли у 1,5 рази. З них 29,2 млн.грн. – від фізичних осіб-підприємців, 130,6 млн.грн. – від юридичних осіб. У звітному періоді частка малого підприємництва в надходженнях місцевого бюджету склала 80,5% (січень-червень 2018 року – 55,8%). У першому півріччі 2019 року надходження до місцевого бюджету від суб’єктів середнього підприємництва склали 32,6 млн.грн., що на 11,9 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року.

Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це визначальні риси для підприємців. Багато хто з вас вже п’ятий рік поспіль підтримує українську армію, забезпечуючи захисників, які перебувають в зоні ООС, необхідними та важливими речами. Ви надаєте благодійну допомогу тим соціально-вразливим верствам населення, які її потребують, берете участь в організації та проведенні загальноміських масових заходів, за що вам окрема велика подяка.

Міська влада знає, що ваше уміння працювати, підприємливість, кмітливість та організаторські здібності сприятимуть підвищенню добробуту  мешканців Нової Каховки, економічному зростанню міста.

Виконавчий комітет пишається вами та бажає міцного здоров’я, реалізації ділових задумів, нових звершень та сімейного благополуччя.

Відділ економічного розвитку та торгівлі

виконавчого комітету Новокаховської міської ради

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.