ДЕНЬ РАДОСТІ І ЗНАНЬ.

Дню знань раділи вихованці Дитячого реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. Традиційно, у перших числах вересня тут влаштували розважальний захід «Здрастуй школа».

Діти гарно відпочили влітку і набралися сил та енергії. Про це вони розповіли своїм вихователям, які на годину перетворилися на відомих героїв мультфільмів.

Під бадьорий музичний акомпанемент малеча поринула у розвиваючі та пізнавальні ігри, розважалася на надувному батуті, розсікала по двору на дитячих іграшкових автівках. Аби навчальний рік дався з легкістю, дітям підготували ласощі і корисні презенти. Про солодкі подарунки подбав БФ «Н.Каховка», про навчальні знаряддя – одна з мам колишньої вихованки центру.

Великих успіхів побажала підопічним керівник закладу Оксана Олексієнко. «Нехай кожне нове вміння та знання допомагатиме вам розвиватися та радіти життю», – влучно зазначила Оксана Олександрівна. У новому навчальному році у реабілітаційному центрі перебуває 47 дітей. Ще влітку троє вихованців вирушили у самостійне плавання, вступивши до загальноосвітніх закладів.

Здобуття знань у закладі стало ще комфортнішим. У ресурсній кімнаті з’явилася довгоочікувана підйомна система для реабілітації і бігова доріжка, які придбали за рахунок зібраних на благодійному аукціоні коштів у грудні минулого року. Особливу подяку колектив закладу висловлює Дмитру Сидорчуку за вкрай необхідний для діток тренажер для кінцівок, депутату і підприємцю Юрію Власову за встановлені жалюзі в музичній залі, центру «Обдарованість» (Людмилі Осипенко) і ФОП Інні Шиян за приладдя для кухні, громадській активістці Севіль Абієвій та всім, хто долучився до акції «Подаруй світло надії». Завдяки такій ініціативі центр також обзавівся новими меблями і дитячими музичними інструментами.

Працівники центру щиро вдячні всім, хто не залишився байдужим. Адже щирі посмішки і комфорт дітей – наша головна нагорода. Ми, дорослі, за них у відповіді і в наших силах зробити їх життя щасливим!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.