ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ СТАЛО БІЛЬШЕ

У  серпні пенсіонери міста отримали пенсії своєчасно і в повному обсязі. Про це під час апаратної наради повідомила начальник сервісного центру Управління Пенсійного фонду Людмила Мєтляєва. На виплати було спрямовано 53,6 млн. грн.. – на 7 млн. грн.. більше, ніж минулого року. На сьогодні забезпечення виплат пенсій та грошової допомоги власними коштами становить 35%. На 1 вересня цього року на обліку перебуває 19 тис. 633 отримувача пенсій. З них 3 тис. 709 – працюючі пенсіонери. Їх кількість з початку року зросла на 210 осіб. Середня пенсійна виплата у таких пенсіонерів – 2 тис. 709 грн.

Через «Укрпошту» свої пенсійні виплати  отримує 28% пенсіонерів (5 тис. 480 чоловік). Решта – через банківські установи міста, що дало можливість бюджету Пенсійного фонду зекономити 2,8 млн. грн.. з початку року.

Середній розмір пенсії по місту нині становить 2 тис 689 грн. З початку року вона зросла на 335 грн. Для порівняння, по області середній розмір пенсії становить 2 тис. 505 грн. По Україні – 3 тис. 6 грн.

З початку  року до сервісного центру з різними питаннями пенсійного обслуговування звернулися 18 тис. 889 відвідувачів. Це майже на 3 тис. 800 звернень більше, ніж в минулому році. Вперше за призначенням пенсії звернулися 518 новокаховчан. А 1023 пенсіонери отримали додаткові довідки для проведення перерахунку пенсій. В основному це пенсіонери, які пропрацювали два роки від попередньої дати призначення або перерахунку пенсійної виплати. Така норма залишається – кожні два роки проводиться перерахунок і додається стаж. Але якщо заробітна плата в ці роки була більша, ніж до призначення пенсії, то враховується і стаж, і заробітна плата, яка дає збільшення коефіцієнту. Пенсія «За особливі заслуги перед Україною» була призначена у цьому році 11-ти мешканцям. Ще 64 новокаховчанина, які досягли пенсійного віку, але не мали необхідного пенсійного стажу – 26 років, звернулися до сервісного центру протягом року. Вони отримали довідки для подальшого звернення на оформлення державної соціальної допомоги.

Фінансування виплат пенсій у вересні розпочато відповідно до графіка  4 числа.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.