РЕЗУЛЬТАТ ВОСЬМИ МІСЯЦІВ – 104,5%

Про фінансові результати роботи міста за 8 місяців поточного року і за серпень на апаратній нараді 5 серпня доповів перший заступник міського голови Леонід Чурсинов.

«Ми успішно пройшли вісім місяців», – зазначив він.

Планові завдання за 8 місяців виконані на 104,5%. По всім основним джерелам надходжень зазначено перевиконання. За виключенням одного податку – акцизного. Щомісяця на ньому акцентується увага. За 8 місяців надійшло 20,6 млн. грн. – або 76% до плану. Місто не отримало від податку на акцизні товари 6,5 млн. грн.. Це суттєві кошти, які могли б відчутно вплинути на можливості розвитку Нової Каховки. Навіть в порівнянні з 2018 роком надходження зменшились на 3,8 млн. грн.

Як прокоментував Володимир Коваленко, такі цифри означають, що багато акцизного товару – в тіні.

Інші джерела надходжень перевиконані. По податку на доходи з фізичних осіб виконання на 109,1%. По платі за землю – 103,7%, по єдиному податку 108,7.

По транспорту – з державного бюджету отримано 98,7 млн. грн. – 100% до плану на січень-серпень. Базову дотацію отримали у сумі  6,7 млн. грн.., освітню – в сумі 57,1 млн. грн.., медичну – 33 млн. грн.., субвенцію на розвиток інфраструктури ОТГ – 660 тис. грн.., субвенцію на соціально-економічний розвиток – 1,2 млн. грн.. В повному обсязі профінансована і  отримана дотація на фінансування видатків на оплату енергоносіїв в міській лікарні в сумі 2,3 млн. грн.. З обласного бюджету надійшли субвенції на загальну суму 91,4 млн. грн.., що складає 91,3% від запланованого – це на здійснення програм соціального захисту населення.

До зведеного бюджету за 8 місяців надійшло 234,8 млн. грн.. – це 105,9%. Таврійська міська рада виконала бюджет на 125,5%. Скоригований бюджет виконано Райською сільською радою. «Щомісяця на апаратній нараді мова йшла про невиконання бюджету Райською сільською радою. Там були об’єктивні показники надходжень за землю. Тому бюджет скоригований», – пояснив Леонід Чурсинов.

З початку року з бюджету міста профінансовані видатки на суму  364,6 млн. грн. Видатки на заробітну плату з нарахуваннями – 186,9 млн. грн.., на енергоносії – 25,2 млн. грн.., на благоустрій міста – 17,2 млн. грн., на проведення робіт з утримання та поточного ремонту доріг – 4,2 млн. грн..

Кредиторська заборгованість в порівнянні з початком року зменшилась на 62,3 млн. грн.. – це 52,6%. Становить 5,6 млн. грн.. З них – по видаткам за рахунок медичної субвенції з державного бюджету, тобто дефіцит коштів для медичних працівників  – 2,5 млн. грн.. «Навіть з урахуванням того, що рішенням сесії виділили майже 1 млн. 200 тис. грн. на підтримку медиків».

Є заборгованість по видаткам, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету на соціальний захист населення – 3,1 млн. грн.

До спеціального фонду  за січень-серпень  надійшло 4,9 млн. грн.., до бюджету розвитку – 4,6 млн. грн.. Надходження коштів пайової участі в розвитку інфраструктури становлять 195 тис. грн.. Кошти бюджету розвитку – 4,6 млн. грн.. – це видатки на розвиток – ремонти об’єктів – медичних та освітянських.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: У СЕРПНІ БУЛИ ПРОФІНАНСОВАНІ РОБОТИ НА ЗАГАЛЬНУ СУМУ 24 МЛН. ГРН НА НАСТУПНИХ ОБ’ЄКТАХ:

  • виконання робіт з реконструкції магістральних теплових мереж по вул. Першотравневій – 872 тис. грн.., реконструкція покриття тротуарів по пр. Дніпровському та в парковій зоні – 303,7 тис. грн..,  облаштування дитячих спортивних майданчиків – 166,5 тис. грн.., капітальний ремонт покрівлі будівлі патологоанатомічного відділення по вул. Світлова – 223,8 тис. грн.. , капітальний ремонт амбулаторії загальної практики і сімейної медицини – 173 тис. грн.. – роботи продовжуються. Їх мають намір завершити у вересні цього року. Капітальний ремонт приміщень будівлі ЗОШ №4 для створення профільної школи – академічного ліцею – 572 тис. грн.. Капітальний ремонт будівлі дитячого садочка №14 – 400 тис. грн.., капітальний ремонт приміщення клубу села Корсунка – 155 тис. грн.., капітальний ремонт огорожі сектору для метання спортивного комплексу стадіону «Енергія» – 145 тис. грн.. – Олімпійська база нашої збірної.

«Це тільки ті роботи, що профінансовані. Але виконано робіт набагато більше», – повідомив Леонід Чурсинов. – Вони чекають відповідного фінансування. Ці цифри дають  впевненість у  виконанні завдань і планів, які були затверджені  в Програмі соціально-економічного розвитку міста».

До фонду охорони навколишнього природного середовища надійшло 249 тис. грн.. Фінансування видатків проведено в сумі 224 тис. грн.. Це заходи озеленення міста і відновлення поясів санітарної охорони артезіанських свердловин.

Значні надходження міський бюджет отримав завдяки дислокації на території Нової Каховки 57-ї ОМПБр – 36 млн. грн.

Міський голова прокоментував фінансовий стан міста і звернув увагу: «За час моєї роботи на посаді міського голови  з міського бюджету 127 млн. грн. вкладено в оновлення закладів освіти міста, і 96 млн. грн. – у заклади охорони здоров’я. Це результат роботи на місцях». Він подякував керівникам структурних підрозділів за такі результати. Наслідком цього є  бажання сусідніх сіл та селищ стати з Новою Каховкою спільною громадою. Такі рішення вже прийнято стосовно Райської та Веселівської сільських  рад. Намір приєднатися до Нової Каховки вже висловили Козацьке і Чорнянка.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.