«Швидше, вище, сильніше»

6 вересня СК «Будівельник» зібрав галасливу юрбу школярів, які вирушили сюди на урочисту лінійку та змагання до Дня фізичної культури і спорту.

Свої команди представляли ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №6, ЗОШ №8, Новокаховська гімназія, ЗОШ №10, Корсунська ЗОШ, Дніпрянська загальна середньоосвітня школа, Маслівська школа.

На захід завітали поважні гості: міський голова Володимир Коваленко, депутати міської ради Олександр Афанасьєв і Сергій Хоменко.

Міський голова привітав учасників змагань, дав корисні настанови молодому поколінню: «У вас є перевага – ви абсолютно молоді люди. А молодість передбачає пружні м’язи, гарну фігуру, у будь-якому разі у вас ще є можливість зробити її такою. А коли людина товаришує зі спортом і віддає йому душу, тоді в неї як мінімум буде все добре з головою, з відповідальністю, і з результатами – і в навчанні, і в повсякденному житті. Це так важливо, коли ти і в 30, і в 40, і в 50, і в 60 років маєш гарний зовнішній вигляд, ведеш здорове та повноцінне життя».

«Я хочу щоб з оцих елементів відповідальності розуміння значення фізкультури ви формували себе. І сьогодні, в цей святковий день, я хочу побажати вам здорових вчинків, здорового розуміння самого життя, тому що на вас у майбутньому ляже відповідальність за місто, за країну. Хочу щоб у вас все склалося позитивно – у навчанні і у особистому житті. Додавайте нових спортивних традицій нашому місту», – зазначив міський голова і вручив грамоти і подарунки найкращим учням-спортсменам, вихованцям ДЮСШ,  тренерам та вчителям фізичної культури, які зробили значний внесок у розвиток спортивної культури міста.

Нагороди отримали: Вашкур Петро (вчитель фізичної культури ЗОШ №1), Санін Микола (вчитель фізичної культури ЗОШ №3), Коваленко Ігор (вчитель фізичної культури Новокаховської гімназії), Горєлова Марія (кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, переможниця Європейського юнацького олімпійського фестивалю, багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики), Федоров Данило (кандидат у майстри спорту України з легкої атлетики, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з легкої атлетики), Бойко Олександр (кандидат у майстри спорту України з пляжного волейболу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з пляжного волейболу, учасник двох чемпіонатів Європи з пляжного волейболу), Бойко Євгеній (кандидат у майстри спорту України з пляжного волейболу, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з волейболу та пляжного волейболу), Щербинський Дмитро (кандидат у майстри спорту України з пляжного волейболу, переможець чемпіонату України з волейболу та пляжного волейболу серед юнаків U-15), Бойко Михайло (срібний призер чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків U-14, неодноразовий чемпіон області з волейболу).

Одразу по завершенню спортивної «лінійки», учні шкіл відправились на змагання з легкої атлетики, стрітболу і волейболу, де і вирішували, хто з них виявиться найсильнішим і найспритнішим.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.