КП «АВТОЦЕНТР»: ПРИДБАНО НОВИЙ АВТОБУС

Вартість нового автобуса «Еталон» – 2 млн. 158 тис. 200 грн. Було проведено тендер на його придбання. І у вересні він нарешті з’явився в місті – новенький, зручний, зі спеціальним відкидним пристроєм для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Це вже другий новий автобус в місті. Перший було придбано в минулому році. Про це повідомив директор КП «Автоцентр» Євген Позняк.

Після позачергової сесії 4 вересня всі бажаючі мали можливість здійснити перший рейс на новому автобусі, який чекав на пасажирів на центральній площі міста. Випробував новий автобус міський голова – сам сів за кермо.

«Автобус придбано згідно з програмою оновлення основних фондів КП «Автоцентр» – з метою поліпшення умов перевезення пасажирів. І що не менш важливо – новий автобус дозволить економити паливно-мастильні матеріали, бо старий транспорт в цих витратах «поїдав» «левову долю» бюджету підприємства», – поділився враженнями від події міський голова Володимир Коваленко. – В минулому році ми купили один новий автобус, в цьому році – вже два. Придбання нових автобусів для міста будемо планувати і на наступний рік. Буде продумано, на які рейси їх поставити. Сподіваюсь, що при нинішній плідній роботі депутатського корпусу ми будемо продовжувати оновлення автопарку КП «Автоцентр».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.