«ЛАВОЧКА ДОВЖЕНКА» ВІД ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОГО ЛІЦЕЮ

«Надійшов вересневий час – сім погод у нас», – мовить народне прислів’я про перший місяць осені, що якраз ступив на поріг закладів освіти  разом з першими дзвониками.

Навчання – це найкращі спогади в житті! Іноді так хочеться повернути їх, щоб заново все це пережити.

Новий навчальний рік розпочався і в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї. Право підняти Державний прапор України надали директору Олександрі Карпенковій та чемпіонці України з семибор`я, чемпіонці Всесвітньої гімназіади в Марокко по стрибках у довжину, учениці гр.211 – Марії Гореловій, а також випускнику 2019 року, гордості навчального закладу, неодноразовому призеру України з метання молота, чемпіону України, чемпіону Всесвітньої гімназіади в Марокко, члену збірної України, кандидату у майстри спорту з легкої атлетики – Данилу Федорову.

До 125-ї річниці від дня народження Олександра Довженка учні ліцею разом зі своїми наставниками трудилися цілий місяць над неймовірно гарним виробом – лавою,  яку подарували Новій Каховці. Це буде «Лавочка Довженка», яку встановлять в тому місці, де, за свідченням першобудівників, Довженко любив милуватися Дніпром і щодня спілкувався з будівниками Каховської ГЕС.

З музичним привітанням до присутніх на святі звернулися викладачі ліцею – Хрестіянович М.В. з музичною композицією «Пісня солов’їна» та Бурмак В.Л. з піснею «Квітка любові». Також було й привітання від хореографічного колективу «Fire dance».

З початком нового навчального року ліцеїстів привітали міський голова Володимир Коваленко та керуючий справами виконкому Василь Акуленко Володимир Коваленко: директору ліцею Олександрі Василівні Карпенковій на День міста 28 вересня буде вручено відзнаку «За заслуги перед містом». На знак поваги ліцеїсти вручили гостям рушник з короваєм.

У ліцеї навчаються спортивні, талановиті та цілеспрямовані учні. За свої творчі і спортивні успіхи вони були нагороджені грамотами та медалями.

А потім найкращий учень ліцею та першокурсниця традиційно оголосили дзвоником про початок навчань. Учнів разом з батьками  запросили на перший урок.

Особливо важким та напруженим буде цей рік для випускників ліцею, які незабаром розійдуться стежками дорослого життя. Але не менш важливим він буде і для першокурсників.

Тож нехай цей рік буде добрим для всіх – для тих, хто вперше переступає поріг ліцею, і для тих, хто приходить сюди вже не вперше. Добра і приємних вражень бажаємо всім учасникам нашого свята і нашим гостям!

Колектив НКПЕТЛ

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.