НОВИЙ РІК ПОДАРУЄ НОВІ ЗНАННЯ

Дню знань раділи вихованці Дитячого реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. Традиційно у перших числах вересня тут влаштували розважальний захід «Здрастуй, школа!».

 

Діти гарно відпочили влітку і набралися сил та енергії. Про це вони розповіли своїм вихователям, які на годину перетворилися на відомих героїв мультфільмів. Під бадьорий музичний акомпанемент малеча поринула у розвиваючі та пізнавальні ігри, розважалася на надувному батуті, розсікала по двору на дитячих іграшкових автівках. Аби навчальний рік дався з легкістю, дітям підготували ласощі і корисні презенти. Про солодкі подарунки подбав БФ «Н.Каховка», про навчальні знаряддя – одна з мам колишньої вихованки центру.

Великих успіхів побажала підопічним керівник закладу Оксана Олексієнко. «Нехай кожне нове вміння та знання допомагатиме вам розвиватися та радіти життю», – влучно зазначила Оксана Олександрівна. У новому навчальному році у реабілітаційному центрі перебуває 47 дітей. Ще влітку троє вихованців вирушили у самостійне плавання, вступивши до загальноосвітніх закладів.

Здобуття знань у закладі стало ще комфортнішим. У ресурсній кімнаті з’явилася довгоочікувана підйомна система для реабілітації і бігова доріжка, які придбали за рахунок зібраних на благодійному аукціоні коштів у грудні минулого року. Особливу подяку колектив закладу висловлює Дмитру Сидорчуку за вкрай необхідний для діток тренажер для кінцівок, депутату і підприємцю Юрію Власову за встановлені жалюзі в музичній залі, центру «Обдарованість» (Інні Шиян та Людмилі Осипенко) за приладдя для кухні, громадській активістці Севіль Абієвій та всім, хто долучився до акції «Подаруй світло надії». Завдяки такій ініціативі центр також обзавівся новими меблями і дитячими музичними інструментами.

Працівники центру щиро вдячні всім, хто не залишився байдужим. Адже щирі посмішки і комфорт дітей – наша головна нагорода. Ми, дорослі, за них у відповіді і в наших силах зробити їх життя щасливим!

                                                                                                      Ігор БУРЛАЧЕНКО

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.