В НОВІЙ КАХОВЦІ СТВОРЕНО ФЕДЕРАЦІЮ ГАНДБОЛУ.

При сприянні міського голови Володимира Коваленка і українського гандболіста, олімпійського чемпіона Сергія Бебешка у Новій Каховці відкрито секцію гандболу.

Влітку перелік громадських організацій, які розвивають різні види спорту у Новій Каховці, поповнився ще однією Федерацією. Це Федерація гандболу Нової Каховки.

Головою організації обрано Віталія Задирка, його заступниками Олександра Дуденка (викладач фізкультури НКПЕТЛ) і Дмитра Прилуцького (приватний підприємець, громадянин США). Федерація при підтримці міського голови Володимира Коваленка і Олімпійського чемпіона з гандболу, старшого тренера збірної України з гандболу Сергія Бебешка поставила перед собою мету відродити гандбольну славу Нової Каховки і виховати нові покоління юних гандболістів.

Наприкінці серпня вже розпочалися тренування перших вихованців на базі ДЮСШ відділу освіти. Заняття проводять тренери Вадим Корнійчук і Олександр Первертайло.

У секції, яка працює на безоплатній основі, відкрито набір хлопців та дівчат 2008-2011 років народження. Заняття проводяться у понеділок, середу та п’ятницю з 16.00 до 19.00.

Запис проводиться за телефонами: 050-494-40-95 (Віталій Борисович) і 095-414-47-18, 096-661-90-01 (Вадим Віталійович).

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.