«Спортивний квест» у Новій Каховці

11 вересня на Метальному полі стадіону «Енергія» відбувся розважально-спортивний захід «Спортивний квест», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Спортивне свято стало можливим завдяки підтримці міського голови Володимира Коваленка та за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Новокаховської міської ради.

У заході взяли участь команди молодих спортивних людей, студентів навчальних закладів міста: команда «Стріла» (НВПУ, директор Віталій Гарькавий, капітан Шульженко Олександр), команда «Приборка» (НКПТ, директор Лариса Глазунова, капітан Бурцев Олексій), команда «Рвані кеди» (НКПТУ №14, директор Ігор Сердюк, капітан Корчинський Артем), команда «Дружина» (НКПК, директор Віталій Вітков, капітан Бобков Данило), команда «Струм» (НКПЕТЛ, директор Олександра Карпенкова, капітан Прикопчук Аліна), команда «Адреналін» (Новокаховський коледж, директор Геннадій Іванов, капітан Золотарь Данило), а також команда 57-ї Окремої мотопіхотної бригади «Патріоти» (командир: полковник Анатолій Мішанчук, начальник фізичної підготовки та спорту лейтенант Матейко Олександр).

На захід завітали й поважні гості: міський голова Володимир Коваленко, перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, спортивна гордість міста: легкоатлети Піскунов Владислав та Піскунов Едуард; майстер спорту міжнародного класу зі стрільби із луку, володарка світового та європейського рекордів, неодноразова призерка чемпіонатів світу, Європи та України, Анастасія Павлова; майстер спорту з легкої атлетики, чемпіон міжнародних змагань Піскунов Гліб; неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів України з легкої атлетики, метання молоту, Федоров Данило; начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталя Таран; директор ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова.

Відбулось урочисте відкриття новозбудованого майданчика для метання міським головою Володимиром Коваленком та знаними спортсменами.

Разом із вступними словами: «Спорт у Новій Каховці має особливий статус з багатьох причин. З дня створення міста спорт на першому місці, він як аргумент, як мотивація, як спосіб життя..

Завдання влади – створити умови для зайняття спортом, а завдання викладачів фізкультури – заселити вам в душу необхідність і розуміння того, що спорт – це те з чим потрібно жити постійно.

Хай спорт буде вашим повсякденним явищем. Бажаю всім тренерам, всім викладачам спорту – твердої віри в свою правду і реального втілення її в учнях, а 57-й бригаді міцного духу. Зі святом!», –  міський голова подарував кожній команді м’ячі.

Привітали учасників змагань Анастасія Павлова, Данило Федоров та Гліб Піскунов.

Потому стартували змагання, які були поділені між кількома секціями: «Стадіон» (проходження естафети за визначений час), «Спортивний зал» (стрибки у довжину), «Гімнастичний зал» (віджимання від підлоги та стрибки на скакалці за визначений час), «Влучний стрілок» (гра у «Дартс», у кожного учасника 3 спроби, рахується загальна кількість попадань), «Кмітлива» (розгадування кросворда), «Медична» (надання першої допомоги при переломі ноги, руки, ребер, непритомності), «Розважальна» (руханка-банс під спортивну пісню), де учасники демонстрували свою кмітливість, силу, спритність, точність та витривалість.

Крім того, молодь мала змогу потримати в руках справжню воєнну зброю, потренуватися у її складанні та розкладанні.

Переможцем змагань стала команда НКПК «Дружина», учасники якої, на знак пошани воїнам, що захищають мир на нашій землі, одноголосним рішенням передали кубок за І місце команді «Патріоти» 57-ї ОМПБр.

Інших учасників також нагородили грамотами.

А після нагородження, задоволені студенти та військові поспішали пригоститися солдатською кашею.

Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.