УВАГА: ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ

Постановою КМУ  від 12 липня 2017 року № 497 зі змінами, затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів зі психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Він передбачає укладання тристоронньої угоди між реабілітаційним закладом, особою та управлінням соціального захисту населення.

Для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати учаснику АТО (ООС), особі, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, наступні документи:

1) заяву, складену в довільній формі;

2) копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

3)копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Постраждалі учасники Революції Гідності разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Під час подання копій особа надає також оригінали цих документів.

На даний час до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради надійшли  документи про готовність надання послуг із психологічної реабілітації від 5 реабілітаційних закладів, а саме:

  1. ДП «Клінічного санаторію ім. Горького» ПАТ «Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 165;
  2. Філії ПрАТ «Приазовкурорт» Клінічного санаторію «Великий Луг», який розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Ленська, 45;
  3. ДП «Клінічного санаторію «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н, с. Березівське;
  4. ТОВ «Санаторію «Токарі», який розташований за адресою: Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96;
  5. ТОВ «Пансіонату «Ірбіс», який розташований за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Поповича, 1.

З умовами проживання та харчування, переліком послуг психологічної реабілітації вищевказаних реабілітаційних установ можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.

Також нагадуємо: виплата грошової компенсації  вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях,  відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 зі змінами.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління праці та соціального захисту населення: м. Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. 20, тел. 4-33-48.

Начальник управління                                             О. М. Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.