У СЕРПНІ РОЗКРИТО 56 ЗЛОЧИНІВ

На апаратній нараді 5 вересня заступник начальника Новокаховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, майор Сергій Стаднік повідомив результати оперативно-службової діяльності Новокаховського відділу поліції щодо забезпечення правопорядку, публічної безпеки та боротьби зі злочинністю за серпень 2019 року.

У серпні до Новокаховського відділу поліції надійшло 1тис. 64 заяви і повідомлення про вчинення кримінальних правопорушень.  З них 222 – з ознаками кримінальних правопорушень, 842 – без таких ознак. Скоєно 32 тяжких злочини, розкрито 17. Злочинів середньої тяжкості – 95, розкрито 64. Невеликої тяжкості 78 – розкрито 8. Загалом у серпні правоохоронці розкрили 56 злочинів: це крадіжки (17), пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів (7), тілесні ушкодження (6), проникнення до житла (1), грабіж (2), шахрайство (2), привласнення майна (15), ДТП (1), притон (1), завідомо неправдиві свідчення (1). У серпні затримано 5 злочинців, які перебували в розшуку.

Дільничними офіцерами поліції складено 58 протоколів про адміністративні правопорушення: дрібне хуліганство (5), домашнє насильство у сім’ї (5), розпиття спиртних напоїв (18), порушення правил адміннагляду (16), порушення благоустрою міста (3), виготовлення і зберігання самогону (2).

Працівниками сектору ювенальної превенції складено 17 протоколів за адміністративні правопорушення: за невиконання батьками та особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (10), порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (3), домашнє насильство в сім’ї (1), доведення неповнолітнього до стану сп’яніння (2).

Поліцейськими проведено 6 рейдів, під час яких виявлено випадки продажу алкоголю і тютюнових виробів неповнолітнім. Працівниками сектору реагування патрульної поліції складено 221 протокол за адмінправопорушення:  порушення правил дорожнього руху (15), керування транспортними засобами у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння (15), дрібне хуліганство (13), домашнє насильство (24), куріння тютюнових виробів у невстановлених місцях (30), порушення строків реєстрації зброї (1).

На святі Першого дзвоника для дотримання порядку було залучено 17 працівників поліції. Вони також завітали до школярів на перший урок, де поспілкувалися і нагадали про правила поводження школярів у повсякденному житті і правила дорожнього руху.

Міський голова Володимир Коваленко просив працівників поліції звернути увагу на три важливі питання. По-перше, почався новий навчальний рік. До міста повернулися школярі та студенти. Слід подбати про їх безпеку в першу чергу. «Потрібно звернути увагу на рух на перехрестях», – зазначив Володимир Коваленко. – І облаштувати як мінімум два лежачих поліцейських: один біля агроколеджу, бо по вул. Горького діти не можуть перейти до гуртожитку. Другий по вул. Букіна на перехресті з вул. Новоселівською – там теж діти масово йдуть до шкіл в обидва боки. А водії не збавляють швидкості».

По-друге, в місто повернулися студенти. Приїхали першокурсники, для яких розпочався новий етап життя в новому місті. Володимир Коваленко звернув увагу, що відділу молоді, відповідним службам слід негайно розпочати активну роботу зі студентством.  З перших днів їх потрібно долучати до активної студентської і громадської діяльності, познайомити їх з традиціями міста, попередити можливі випадки правопорушень.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.