«ЧУМАКИ – ЦЕ ПЕРШІ ПІДПРИЄМЦІ УКРАЇНИ».

Вперше в Новій Каховці на основі «Таврійського ярмарку» –  як його продовження і один з нових напрямків, з 25 по 29 вересня на території  ТРЦ «Фреш» відбудеться «Чумак –фест».

Про це повідомив засновник та голова правління «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (АРР ТОТГ) Павло Ярмій.

Ось як він пояснив ідею проведення «Чумак-фесту»:

«По суті, чумаки були першими підприємцями України. А також –  і дипломатами, і бізнесменами, і воїнами. А сіль на той час вважали  важливою стратегічною сировиною – нарівні із золотом. Тому, готуючись до проведення ювілейного ХХ-го Таврійського ярмарку, наша команда вирішила започаткувати на його основі  «Чумак-фест». Підприємці нині розвивають територію, де працюють. А чумаки починали робити це ще тисячу років тому! В пам’ять про них – людей, які вперше як підприємці прийшли на цю землю, були «локомотивами» підприємницького середовища – ми озвучили ідею «Чумак-фесту» і вперше втілюємо її в життя на ювілейному, ХХ-му Таврійському ярмарку!

«Чумак-фест» об’єднає музикантів, військових, волонтерів зі всієї Херсонщини, стане продовженням проекту «Соляна дорога», презентує учасникам і гостям бойові ігри, різноманітні українські страви і продукти харчування від місцевого виробника, нагадає давні традиції української землі і стане поштовхом до подальшого розвитку підприємництва на Півдні України».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.