«ШКОЛА УСПІХУ» ДЛЯ НАПОЛЕГЛИВИХ.

В Новій Каховці зростають талановиті діти – активні в навчанні, допитливі і творчі, які із задоволенням оволодівають новими знаннями, вчаться розробляти цікаві проекти і охоче презентують їх, та вже роблять впевнені кроки на шляху досягнення професійного успіху.

Сьогодні ви зможете в цьому переконатися. Ми познайомимо вас із активною молоддю Нової Каховки, з прагненнями і сподіваннями новокаховських школярів та студентів.

Першою до нас завітала майбутня випускниця Новокаховської гімназії , учасниця Всеукраїнського проекту «Школа успіху», 16-річна Юлія Яцюк.

– Цього літа я взяла участь у Всеукраїнському проекті «Школа успіху» Klitschko Foundation​, що проходив у липні  в Києві. Ці незабутні десять днів цілком змінили мене та багато чому навчили. Я познайомилася з дуже цікавими людьми, визначилась із майбутньою професією та зустріла багато друзів. Тож тепер я хочу організувати свій локальний проект у нашій громаді, щоб поділитися своїми знаннями з іншими.

Це буде дводенний безкоштовний проект для активної молоді нашого міста віком від 13 до 17 років. Він пройде 12-13 жовтня у Новій Каховці в малій залі Палацу культури на першому поверсі. Мета мого проекту – розширити кругозір молоді нашого міста, поширити знання про можливості для молодих новокаховчан, розвинути їх критичне мислення, допомогти з визначенням майбутньої професії.

До участі в проекті запрошені цікаві спікери, пройдуть практичні заняття на здобуття потрібних навичок, знайомство з цікавими практиками. Будемо вивчати нові можливості для реалізації прагнень молоді – не всі знають про існування  перспективних проектів. Тому  втрачають багато можливостей для саморозвитку. Особливо хочу відмітити, що ці проекти є безкоштовними – тобто абсолютно кожен може взяти в них участь і розвиватися! Ми навчимо підлітків правильно презентувати себе, свої ідеї. В нас будуть практичні заняття – коли за 30 секунд потрібно охарактеризувати себе і назвати три цікаві факти про себе, заволодіти увагою слухачів і  продемонструвати свої переваги, кращі якості своєї особистості. Це дуже важливо в сучасному світі, бо конкуренція надто велика!

Щоб привернути до себе увагу, потрібно бути особливим. В ході проекту ми матимемо багато можливостей для спілкування і знайомства. Адже нині важко знайти однодумців, які б підтримали твої ідеї. А на таких освітніх проектах легко познайомитись із молоддю, яка розуміє тебе та хоче разом з тобою розвиватися. На другий день проведення проекту відбудеться церемонія вручення сертифікатів від Klitschko Foundation кожному учаснику. Такий сертифікат я отримала в Києві.

– Юлю, яку людину, на твою думку, можна вважати успішною?

– Я вважаю, що це людина, яка ніколи не припиняє розвиватися. Бере участь у проектах, реалізує свої задуми, об’єднує інших людей. Щоб досягти успіху – важливо мати команду, яка тебе підтримує і поділяє твої погляди. Тому успішна людина – це не егоїст, який думає тільки про власний розвиток, а той, хто намагається розвивати інших людей, впливати на розвиток своєї громади.

– В цьому році ти – випускниця Новокаховської гімназії. Чи обрала ти для себе майбутню професію, яким уявляєш свій професійний шлях?

– Так, я вже зробила вибір – в майбутньому хочу стати організатором проектів, займатись проектним менеджментом. Також в моїх планах – декілька відомих молодіжних програм Європейських шкіл. Я планую після школи здобути вищу освіту,  поїхати на стажування за кордон. У ХХІ-му столітті важливо володіти англійською мовою для подальшого розвитку в навчанні і кар’єрі, тому хочу зробити невеличкий «English Club» – розмовний клуб з носієм мови під час «Школи успіху», де кожен зможе попрактикувати розмовну англійську, повчитися в людини, яка розмовляє цією мовою в буденному житті, покращити свій рівень англійської. А хто ще не почав її вивчати – обов’язково знайде мотивацію, щоб ближчим часом розпочати навчання.

Тож сміливо беріть участь у проекті. А щоб стати його учасником – до 29 вересня заповніть анкету, яка є на сторінках «Школи успіху» в соцмережах. Поспішайте, бо тільки 30 учасників зможуть взяти участь в проекті!

– Юлю, в яких проектах тобі ще пощастило брати участь?

– В цьому році завдяки ще одній перемозі я змогла побувати у молодіжному таборі в Грузії, де провела два незабутніх тижня. Ми з моїми ровесниками – а це сто чоловік з 12 країн світу (!) – багато навчалися, послухали цікаві лекції, відвідали давнє місто Грузії – місто кохання Сігнагі. Здійснили екскурсії, познайомилися з культурою цієї країни. З України в цій мандрівці взяли участь 15 юнаків та дівчат. Я була єдиною представницею Херсонщини. Щоб досягнути цього, спочатку заповнила заявку, розповіла про себе і надала рекомендаційний лист директора або іншої авторитетної людини – англійською мовою. А потім – співбесіда з представником організації також англійською мовою. Я відповіла на запитання щодо мого ставлення до ЄС, моїх уподобань, прагнень щодо подальшого розвитку та взаємодії з іншими людьми. Адже щоразу після участі в проекті я повинна зробити свій внесок в громаду – навчити тому, чим сама оволоділа, своїх ровесників. Поділитися своїми знаннями.

Тож запрошую активну молодь, яка прагне успішного професійного майбутнього, долучитись до безкоштовного проекту, який буде презентовано 12 і 13 жовтня у малій залі Палацу культури на першому поверсі. Приходьте! На вас чекає «Школа успіху»!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.