Шановні громадяни! Навчальна інформація!

Для виконання завдань інформування та оповіщення у сфері цивільного захисту населення і територій функціонує регіональна система централізованого оповіщення, за допомогою якої проводиться оповіщення органів влади, органів цивільного захисту та населення.

Необхідно кожному пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій здійснюється за допомогою всіх видів радіомовлення та по телебаченню. Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “Увага всім” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети.

При отриманні інформації про можливу надзвичайну ситуацію зберігайте спокій. Вимкніть квартирні електроприлади, газові плити, приготуйте документи, необхідні речі, сповістіть сусідів про одержану інформацію. Допоможіть хворим та людям похилого віку. Будьте готові до евакуації в безпечні місця. Не панікуйте.

Увімкніть пристрої радіомовлення і телебачення (УТ-1,”Скіфія”) та надалі дійте відповідно до вказівок управління з питань цивільного захисту населення.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН

Новокаховської міської ради О.І.Бараніченко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.