ЮВІЛЕЙНИЙ «ТАВРІЙСЬКИЙ ЯРМАРОК» ЗАПРОШУЄ ГОСТЕЙ!

Урочисте відкриття ХХ-го ювілейного «Таврійського ярмарку» відбулося у Новій Каховці  26 вересня.

Учасників та гостей  привітали міський голова Володимир Коваленко, заступник голови Херсонської ОДА Сергій Козир, директор ТОВ «Таврійський ярмарок» Павло Ярмій.

«Як швидко біжить час! Коли розпочинався перший «Таврійський ярмарок», я працював на підприємстві «Сокіл», і Павло Олексійович закликав нас стати учасниками ярмарку. Це був 1999 рік», – пригадав  Володимир Коваленко.В подальшому ми багато разів переконалися у правильності рішення щодо започаткування «Таврійського ярмарку». Адже це – можливість продемонструвати успіхи наших місцевих товаровиробників, представити наш край для гостей міста, а вони – представники 19-ти областей – мають можливість показати свою продукцію нам. Минуло двадцять років, і сьогодні «Таврійський ярмарок» – це наша візитівка, це спосіб життя і дорога в майбутнє. Це потужний майданчик для розвитку нашого міста і народження нових підприємницьких, торгівельних зв’язків з іншими областями України. Сподіваюсь, що ви зможете придбати необхідні для своєї родини речі, отримати насолоду від спілкування, від перегляду насиченого, яскравого концерту, і збагатити себе приємними враженнями».

Заступник голови Херсонської ОДА Сергій Козир передав учасникам та гостям «Таврійського ярмарку» вітання від голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, і зазначив, що ярмарок – не лише творчі виступи, але й важливі ділові зустрічі, обмін досвідом, угоди, направлені на залучення інвестицій, розвиток економіки і туризму. Сергій Козир побажав «Таврійському ярмарку» подальших успіхів і довголіття.

Павло Ярмій не приховував хвилювання і зізнався: коли 20 років тому планували появу у Новій Каховці «Таврійського ярмарку» – не сподівався, що заходу судилося таке «довголіття». «У Польщі зателефонував своєму «вчителю» з ярмаркової справи – керівнику великої виставки «Познанські торги» Богуславу Залевському», – розповів Павло Ярмій. – Ми обидва досі робимо все, щоб ярмарки продовжували свою роботу. Коли заходиш в цей проект – вийти з нього вже не можеш. Буваєш на інших виставках, бачиш своїх колег, і розумієш – «Таврійський ярмарок» має продовжувати жити. І ми будемо це робити».

Павло Ярмій згадав тих, хто першими підтримав проект і завдяки кому «народився» і продовжує жити «Таврійський ярмарок» . Це колишній міський голова Анатолій Лисенко, потім наступний керівник міста Олександр Лук’яненко, і вже багато років активну діяльність виставки-ярмарку підтримує нинішній  міський голова Володимир Коваленко. Павло Ярмій подякував всім, хто підтримує, хто є спонсором, хто вболіває за розвиток місцевого виробництва, за розвиток українського підприємництва.

Вперше в рамках «Таврійського ярмарку» було презентовано фестиваль козацької звитяги «Чумак-фест», який запрошує новокаховчан і гостей міста протягом 5 днів відвідати «Чумацький табір» і познайомитись з майстернями «Зелених хуторів Таврії», «Чумацький шлях» – і побачити театралізований виступ «Історія чумацтва», здійснити екскурсію «Соляна дорога», скуштувати «Чумацької каші» від бійців 57-ї ОМПБр, побачити концертну програму творчих колективів Херсонщини, послухати авторську пісню, виступи вокалістів та музичних гуртів Нової Каховки, пивний чемпіонат, майстер-класи, відкриті гастрономічні змагання «Ситий чумак», конкурс виготовлення фестивального вина, відкрите заняття з йоги, козацькі забави, показові виступи велосипедистів і скейтерів, стрітбол, змагання з стронгмену серед аматорів – і багато інших цікавих розваг!

Приходьте, виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок» і «Чумак-фест» чекають на вас!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.