27 вересня – Всесвітній день туризму

Шановні друзі!

Природне прагнення людей до пізнання світу сприяло виникненню і становленню туристичної галузі.

Туризм, як вид активного відпочинку, є високорентабельною галуззю економіки, дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійно розвиненого жителя своєї країни, міста, містечка, села або селища.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі України ще попереду. Треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше ставав на ноги, набув більшої динаміки розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Крім того, останнім часом і в нашому місті активно розвивається туризм, у активі якого вже є здобутки: туристичний маршрут «Місто тисячі джерел», екскурсійний тур «Кам’яні вишиванки».

У Всесвітній день туризму бажаю всім працівникам туристичних підприємств, туристам зі стажем і початківцям міцного здоров’я, добра, щастя та успішного втілення в життя всіх планів і задумів!

З повагою міський голова

Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.