ДИТСАДОК «ТЕРЕМОК» ВІДЗНАЧИВ ЮВІЛЕЙ!

Майже ровесник міста – дитячий садок «Теремок» 27 вересня відсвяткував 65 років від дня початку роботи!

Ця подія зібрала у затишному закладі людей різних професій, яких об’єднало бажання привітати ювілярів і розділити з ними радість свята.

Всіх гостинно зустрічав колектив закладу на чолі із завідуючою Оленою Володимирівною Веселовською.

До маленького, але по-домашньому затишного садочка в цей день прийшли міський голова Володимир Коваленко, начальник міського відділу освіти Лілія Микитенко, депутат міської ради Сергій Хоменко, представник БФ Ігоря Колихаєва Ірина Шипович, керівники міських дитсадків, ветерани садочка-ювіляра. Святковий вечір був теплим і зворушливим. Лунали щирі побажання, вручалися подарунки – міський голова вручив колективу закладу новий холодильник, який був їм так потрібен!

Ветерани – колишні керівники і працівники «Теремка» – ледь стримували хвилювання і пригадували різні роки роботи садочка. Нині важко повірити, але були часи, коли в закладі не було дитячих ліжечок, і діти спали на розкладушках! А посуд мили холодною водою, і для цього потрібно було спуститися у підвал… А нині в закладі – новенькі меблі, пластикові вікна, безліч іграшок, книжок, різноманітних розваг для дітей. Батьки зізнавалися, що один раз побувавши  у садочку, без вагань вирішували саме сюди влаштувати свого малюка. Святковий концерт підтвердив: вихователі і малюки чудово розуміють один одного, діти вражають своїми талантами, а працівники садочка – своїми творчими вигадками. У цих стінах можна легко забути про роки, тут немає місця суму і немає часу на нудьгу. На святі згадали і тих працівників, хто вже пішов з життя – їх світлу пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Ювілейне свято продовжилося. Гості були у захваті від святкового концерту, до якого долучилися всі – і вихованці різного віку, і працівники садочка, і навіть батьки.

Щиро вітаємо «Теремок» із 65-річним ювілеєм! Нехай садочок повниться дитячим сміхом, чудовий колектив закладу отримує не лише насолоду від роботи, але й заслужену фінансову винагороду. А випускники садочка та їх батьки завжди із вдячністю згадують «Теремок» та своїх чудових вихователів!

А вам пропонуємо фоторепортаж ювілейного свята!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.