НОВА КАХОВКА СВЯТКУЄ 67 РІЧНИЦЮ!

Розкішно та яскраво Нова Каховка розпочала святкування Дня міста. З самого рання новокаховчани та гості міста заполонили вулиці та парки. З 67-ою річницею одне одного вітали всі – від наймолодшого до містян поважного віку.

Святкування традиційно розпочалося з урочистостей, виступів творчих колективів, зустрічі гостей. До того ж, вже встигли презентувати бренд Нової Каховки «Місто тисячі джерел» та встановити національний рекорд.

На святковій сцені містян вітали міський голова Володимир Коваленко та керівник Дрогобича Тарас Кучма. На свято завітали і голови громад, які незабаром стануть одним цілим з Новою Каховкою.

На міському пляжі розпочались змагання на кращу юшку. Крізь пляжний натовп виднілись учасники парусної регати. А тим часом на святковій сцені вже вітали мешканців і гостей  блискучим концертом за участю творчих колективів Нової Каховки і Дрогобича.

Відбулося урочисте відкриття свята «Ми – єдина родина», запалу додав виступ духового оркестру Військово-морських сил з Одеси. На виставки, до творчих майстерень, в мистецьку алею запросило фольклорне свято «Новокаховське подвір’я». Дитячий гомін лунав з паркових алей.

Пропонуємо фоторепортаж з початку святкування!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.