СТОРІНКА 2 – СВЯТО ПОЧИНАЄТЬСЯ! ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ НОВОЇ КАХОВКИ ВОЛОДИМИРА КОВАЛЕНКА І МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДРОГОБИЧА ТАРАСА КУЧМИ.

Офіційне відкриття свята відбулося на центральній площі Нової Каховки. Сюди прийшло багато новокаховчан. Приєдналися і численні гості. Серед них – міський голова міста –побратима Дрогобич Тарас Кучма з делегацією, голови Веселівської і Козацької рад Людмила Аннас і Андрій Чирко.

Новокаховчан привітав міський голова Володимир Коваленко: «Доброго ранку, шановні новокаховчани і гості! Місто збирає друзів – для цього є всі підстави. Ми з  вами будуємо своє життя самі. Ми давно зрозуміли, що повинен бути час для роботи, для навчання, для конкретних справ – а підсумком цього є свято, яке  в Новій Каховці як правило відбувається в день міста. Тут, на цій площі – новокаховчани – вчителі, студенти, лікарі, діти, а також мешканці Таврійська, представники всіх дев’яти сіл та селищ нашої громади, і представники двох нових територій – села Веселе і селища Козацьке. Це люди, які безмежно люблять Україну, свою землю. Тож сьогодні в нас є всі підстави порадіти, що ми з вами такі. Ми – творці власної долі. І нехай  вона буде щасливою в кожного з нас – сьогодні, завтра і завжди! Ми розпочинаємо свято!».

Привітав новокаховчан і міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Більше тисячі кілометрів подолала дрогобицька делегація у складі 39 чоловік, щоб приєднатися до новокаховського свята. «Мені дуже приємно до вас звернутися, – сказав Тарас Кучма, – бо ви як місто-побратим повинні відсвяткувати за двох. В нас сталася трагедія – і ми не змогли відсвяткувати наш день міста. Але я бажаю, щоб для вас День Міста став найщасливішим днем. Бажаю вам щасливого і гарного дня!».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.