СТОРІНКА 10. ВЕЧІРНЯ СВЯТКОВА ПРОГРАМА «НАША ЛЮБОВ – НОВА КАХОВКА»

…..Учні техніко-економічного ліцею у відвертій розмові зізналися – їм дуже подобається пісня «Ти – моя любов, Нова Каховка!». Таке зізнання зворушило – пісні майже стільки років, скільки місту. Але молодь оцінила її щирість. Таких моментів на святі було багато. І все це підтверджувало – у Нової Каховки є душа – ніжна, глибока.

Душа міста, подарована йому від народження, яка всі ці роки ще недовгого, але такого яскравого життя Нової Каховки стає все глибшою і щирішою, наче колодязь з чистою джерельною водою. Унікальність цієї душі, красу своєї маленької батьківщини, її неповторність і особливість відчувають і дорослі, і діти. Мабуть, саме це відчуття об’єднало того святкового вечора 28 вересня всіх, хто прийшов на центральну площу міста подивитися вечірню програму свята. Вона розпочалася урочисто – на площу у яскравих національних костюмах в театралізованому дійстві вийшли спочатку творчі колективи, потім – хори міста.

Новокаховська громада вітала поважне товариство: міського голову Володимира Коваленка, голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва, народного депутата України Ігоря Колихаєва, делегацію міста-побратима Дрогобича на чолі з міським головою Тарасом Кучмою, Архієпископа Новокаховського та Генічеського, Преосвященнійшого Філарета, а також голів Веселівської сільської та Козацької селищної рад Людмилу Аннас і Андрія Чирка, секретаря міської ради Таврійська  Андрія Хахалєва, в.о. старости Дніпрянського старостинського округу Анатолія Білого і голову Райської сільської ради Івана Коваля, командира 57-ї ОМПБр імені кошового отамана Костя Гордієнка, полковника Анатолія Мішанчука, командира підшефного катера «Нова Каховка» ВМС України, капітан–лейтенанта Євгена Табачуна. На святі вітали Почесних громадян міста, депутатів міської ради, працівників місцевого самоврядування, всіх галузей життя міста, працівників житлово-комунального господарства, містобудівної галузі, освітян, медичних працівників, правоохоронців, працівників культури і творчу еліту Нової Каховки.

Для колективного виконання Державного Гімну України на центральну площу міста запросили міського голову Володимира Коваленка.

А потім міський голова та почесні гості піднялися на головну сцену міста.

Володимир Коваленко привітав громаду з Днем міста: «Ось вже 17 років кожного дня я йду назустріч вам. Я йду назустріч вашій довірі, йду назустріч місту – з однією метою. Чемно служити місту – згідно вашої довіри. Я може щось і означаю в цьому місті, але без вас – абсолютно нічого. І тому я ціную кожну розмову з вами, кожну посмішку, кожну зустріч, кожне запитання, кожну проблему, яку ви мені довіряєте. Все, що відбувається в Новій Каховці – це узгоджені з вами дії. Бо дорога додому і на роботу – це завжди дорога спілкування. Кожна зустріч – це завдання, які ви ставите переді мною. Я радий, що маю таку довіру від вас. Ми з вами цей рік прожили успішно, бо протягом цього року зробили наше місто ще кращим. Пройдіться вулицями, дворами, міським парком, зайдіть у дитсадочки, школи, лікарню – і ви побачите, скільки зроблено за рік.  В нас є ще багато проблем. Але ми про них знаємо і зазначили їх у плані на вирішення.

Вірю, що всі ми давно усвідомили, що є одним цілим. На цій новокаховській землі крім нас ніхто порядку не наведе.  Тому ми навчилися розуміти один одного. Сперечатися, але знаходити рішення. Ми навчилися дивитися в один бік і крокувати разом. І будувати щастя на нашій землі, яка зветься Новокаховська об’єднана територіальна громада. Цим прикладом, цими діями ми послужимо нашій державі. Цього чекає країна від нас та від інших міст, сіл та селищ. Я впевнений у майбутньому нашого міста – у його наступних важливих датах, 70-й, 100-й річницях, в його успіху і щасливому довголітті. Бо тут живуть відповідальні люди, які люблять це місто і бажають йому та своїм родинам щастя! Хай воно прийде до кожного з вас! З днем народження, наше рідне місто!».

Найкращі вітання з нагоди Дня міста новокаховчанам висловив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв: «Від Херсонської ОДА хочу привітати ваше чудове, вічно молоде, енергійне, неповторне місто Нова Каховка. Це справжня перлина Херсонщини. Я хочу побажати вашому місту завжди залишатись на передовій розвитку Херсонщини і нашої України. Залишатись натхненними і мати наснагу, щоб рухати ваше чудове місто вперед. Бажаю кожному мати сили і здоров’я для нових перемог заради розвитку Нової Каховки і Херсонщини. Нехай в серці кожного з вас і в нашій країні будуть мир та злагода».

Свято продовжили виступи студентських колективів – відбувся студентський флеш-моб «З днем народження, рідне місто!».

Фіналом студентського виступу став різнокольоровий феєрверк. А потім учасники та гості свята вшанували пам’ять всіх, хто загинув, захищаючи Україну. Серед них – і семеро новокаховчан. Це Сергій Подгорний, Віктор Галета, Денис Перепелиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко, Валерій Вахненко, Василь Артамкін. Їх світлу пам’ять вшанували хвилиною мовчання. А від громади міста поклали квіти на могили загиблих новокаховчан на міському кладовищі, а також поклали вінок пам’яті до меморіального комплексу на території військової частини – героям 57-ї ОМПБр імені Костя Гордієнка, які загинули в районі проведення АТО та під час бойових дій в районі ООС. Вінки та квіти поклали молодь міста, військовослужбовці 57-ї ОМПБр та ветерани АТО і ООС.

 

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.