СТОРІНКА 11. ВІТАННЯ НОВОКАХОВЧАНАМ

З Днем міста мешканців Нової Каховки привітали народний депутат України Ігор Колихаєв і Архієпископ Новокаховський та Генічеський, Преосвященнійший Філарет.

«Нова Каховка – не лише місто тисячі джерел. Це місто десятків тисяч чистих і добрих душ, які – наче чисті джерела, – сказав, вітаючи новокаховчан, Преосвященнійший Філарет. –  Хочу побажати, щоб вони зливалися в одну потужну могутню ріку, яка б прославляла нашу країну. Щоб всі наші суперечки ми вирішували просто: не хто кому завдасть більшого болю. А хто кому більше і швидше допоможе. Хто переможе кого в любові, в добрі. Хто зробить краще – такі змагання хай будуть довічно. З днем народження, дороге моє, рідне місто!».

Народний депутат Ігор Колихаєв подякував новокаховчанам за довіру і привітав зі святом: «Кращі представники покоління 50-х років минулого століття 67 років тому заклали підґрунтя Нової Каховки. І перетворили це місто в оазу Херсонщини. Чудове місто з неповторними архітектурними особливостями. З чистими вуличками, затишними дворами. Але основний скарб Нової Каховки – це її мешканці, які люблять своє місто. Я вдячний вам за ваш вибір, маю честь служити кожному з вас. Кожному з вас бажаю щастя в рідному місті».

 

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.